Lustra w dzisiejszej aranżacji wnętrz - gdzie warto je wykorzystać?

Lustra w aranżacji wnętrz są kapitalnym pomysłem na nadanie pomieszczeniu kreatywnego i niepowtarzalnego charakteru. Z reguły instalujemy je w przedpokoju lub łazience, niemniej jednak lustra można też zastosować w innych pomieszczeniach, albowiem efekty użycia luster w aranżacji mogą być istotnie intrygujące i ogromnie fascynujące.


Lustro
Napisał: Dalibor Tomic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Lustra doskonale nadają się do małych pomieszczeń, bowiem ich zastosowanie optycznie uwydatnia przestrzeń. Co więcej lustra spełniają też ważną rolę jeśli chodzi o oświetlenie wnętrza, wybornie sprawdzają się również jako element dekoracyjny. Na rynku znajdziesz dziś różnorodne rodzaje i typy luster, sporządzone w rozmaitych stylach o różnej wielkości, zawsze możesz też zdecydować się na lustra - www.mellowform.com - na wymiar - http://www.da-bud.pl/oferta/ - i osobiste zamówienie, dzięki czemu będziesz mieć możność przedstawienia własnego osobistego projektu.

Jak już przedtem napomknęliśmy lustra przeważnie stosuje się w łazience i przedpokoju. W łazience zazwyczaj sprawują one funkcję użytkową i funkcjonalną, są przydatne w toku dziennej toalety, niemniej lustra w łazience też zdołają sprawować funkcję dekoracyjną. Zdołasz zdecydować się na wysokie lustro (zalecamy tą stronę) w bogato upiększanej ramie, jakie cudownie powiększy wszelką małą łazienkę bądź też wybrać ładne klasyczne lustro, które wybornie sprawdzi się w łazience o stylu retro. Znaczące jest to by model i typ lustra był przede wszystkim dobrany do stylu, w którym urządzona jest Twoja łazienka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.