Laminaty odmiany HPL - czyli, opcja standardowa i trudnopalna, przeciwko pozostałe wersje

Czym wyszczególniają się laminaty typu HPL w wersji standard, a czym w wersji niełatwo palnej? Jakiego typu bywa ich przeznaczenie i w jakich miejscach je mamy możliwość używać? A co z całą resztą alternatyw laminatów? Jakie one są i jakie posiadają dekory? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżuteńko wydzierganego - artykuliku!


Wspomniane we wstępie laminaty rodzaju HPL, to sprasowane wewnątrz warunkach bardzo wysokiej temperatury warstewki papieru typu rdzeniowego, który bywa impregnowany żywicą fenolową a także papierem do dekoracji - tak w skróceniu można objaśnić, czym jest laminat.


laminaty
Napisał: Calvado
Na podstawie danych z: Calvado


Więcej artykułów

W jaki wariant uniknąć niepożądanych problemów z oddychaniem w pomieszczeniu z suchym powietrzem?

prysznic
Napisał: Marco Hamersma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Okres grzewczy to dla Twojego organizmu okres niezwykle nieludzki. W związku z suchym powietrzem w pomieszczeniach posiadamy kłopoty z oddychaniem, a i Twoja skóra nie ma wtedy łatwego życia.


Jeśli chodzi o laminat niełatwo palny, to wyszczególnia się tym, iż jest idealny do uposażenia ścian i sufitów pojazdów komunikacji publicznej oraz budynków, które to są wyjątkowo narażone na atak ognia. Jeśli chodzi zaś o wersję standardową, to bywa ona przeznaczona dokładnie do: powierzchni płaskich lub pionowych, które to wcześniej łączymy wraz z nośnikiem (sklejką, albo płytą meblową); do mebelek, a także drzwiczek i ścianek działowych. Jeśli chodzi o pozostałe alternatywy laminatów, to występują w opcjach: roboczych (jego dekory (zobacz sztukateriaabakus.pl/fasety-oswietleniowe/) to: monokolory, fantazyjne, fototematyczne itd.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.