Efektowny sposób na odmienienie każdego pomieszczenia

Dostępnych jest mnóstwo patentów na błyskawiczne odświeżenie każdego mieszkania. Jeden z nich to z pewnością tapety. Współcześnie znowu wróciły one do łask.
Ogródek skalny
Napisał: Bitterroot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Tapety znane są nam od wielu dziesięcioleci: wraz z upływem czasu zmianie ulegała ich struktura, poszerzał asortyment, wykonywano je z nowszych materiałów. Istniał nawet taki okres, iż tapety odsunięte zostały w cień, zastępowano je farbami oraz tynkami dekoracyjnymi. Na szczęście teraz tapety nadal są modne. Zmienił się jednak jeden drobiazg: nie kleimy już tapet na wszystkie ściany, tylko na jedną z nich lub wręcz na jej fragment. Dodatkowo nie kupujemy tapet o grzecznej kolorystyce, wybieramy wyraźne desenie i krzykliwe kolory. Dzięki temu nasze mieszkania zyskały zupełnie nowy wygląd. Warto sięgać również po nowinki w tej branży, jak na przykład fototapety zwierzęta – na pewno podobać się one będą najmłodszym, lecz zapewne również ludziom dorosłym, ceniącym naturę. Tworzone przez znakomitą większość polskich wytwórców tapety to wytwory nie jedynie wspaniałej jakości, ale również mające wspaniałe wzory i barwy, które dobrać można do każdego wnętrza. Profesjonalne studio tapet wykona zupełnie wszystko, co tylko Klient sobie zażyczy, nawet zupełnie dziwne zlecenia, dla przykładu przedstawiające rzadkie fototapety zwierzęta - więcej.


Więcej artykułów

Rolety drukowane - doskonały sposób na to, aby całkowiecie zmienić wymowę naszego wnętrza

rolety drukowane
Napisał: ArtDecor24.pl
Na podstawie danych z: ArtDecor24.pl
Stare chińskie powiedzenie mówi, iż obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Świetnie zdają sobie z tego sprawę nie tylko „spece” od promocji, ale również architekci wnętrz.
Każda osoba z pewnością znajdzie tapety dla siebie, trzeba jedynie szczegółowo zapoznać się z dostępną na rynku ofertą.Ciekawą opcją są także fototapety powiększające. Wspaniale sprawdzają się one w niewielkich, przyciasnych pokojach, jakie najczęściej znajdują się w wieżowcach. Czemu? Takie tapety - (sprawdź tapety na ścianę do kuchni) z reguły działają na zasadzie iluzji optycznej. Najczęściej obrazują one uliczki, mosty, ścieżki – wszystko to, co ma charakterystyczną głębię, jaka daje patrzącemu wrażenie, iż pomieszczenie, w którym jest on obecnie jest znacznie większe. Fototapety powiększające można kupić nie tylko w marketach budowlanych – ich szeroki wybór znaleźć można w sieci. To niezwykle wygodne: nie ruszając się sprzed komputera mamy okazję całkowitego zmienienia wyglądu swojego mieszkania, dodatkowo za niewielkie pieniądze. Oprócz tego tapety są szybkie w montażu: nie trzeba kładzenia gładzi, starczy właściwy klej.
19-02-20 07:38:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.