Szafeczki przeznaczone do łazienki - czyli, szafka pod umywalkę to nie wszystko!

Zastanawiasz się, czy szafka pod umywalkę to jeden jedyny rodzaj szafki, jaki to masz możliwość wstawić do łazienki? Jeżeli tak to zaprzestań nad tym myśleć! Szafeczki do łazienki, podobnie jak szafeczki przeznaczone do kuchni mają możliwość znajdować się w każdym miejscu, w którym dusza zapragnie, lecz odróżniają się one między sobą dość znacznie.


Dlaczego? Wewnątrz pisanym dzisiaj tekście spróbujemy odpowiedzieć na te oraz inne pytanka odnośnie właśnie szafeczek do łazienki!


szafki do łazienki
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W podobny sposób jak szafki do kuchni, szafki do łazienki mogą być równocześnie stojące (takie jak choćby na przykład napomknięte szafeczki pod umywalkę), jak również powieszone na ścianie. Porównując je jednak do siebie (szafeczki kuchenne oraz łazienkowe), posiadają parę zasadniczych różnic, chociaż zdarzają się szafeczki bardzo podobne - do tych finiszowych zaliczamy szafki wiszące z podwójnymi albo pojedynczymi drzwiczkami, posiadające w sobie półki. Co do różnic, to najbardziej widoczną spośród nich bywają szafki na ścienne posiadające lusterko, które to zazwyczaj wieszamy nad napomkniętą już umywalką, a które to za lustrem mają tak nazywaną "apteczkę". Poza tą konkretną różnicą, odnajdziemy również szafki o określonym designie, które to mają uprościć poruszanie się w środku łazienki oraz uprościć wyjmowanie przedmiotów (szafki które się wysuwają).


Więcej artykułów

Fotele - ich możliwe odmiany a także najważniejsze cechy

wnętrze - akt
Napisał: Krzysztof D.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wygodne miejsce do siedzenia to absolutny standard dosłownie każdego pomieszczenia, gdzie zbierają się ludzie - czy to ich cała grupa, czy też tak naprawdę tylko jedna osoba. W zależności od przeznaczenia wspomnianego wnętrza, dobieramy różne miejsca do przesiadywania, jednak z tych najmocniej niezastąpionych "pojedynczych" miejsc, które to są tylko dla pojedynczej osoby, najbardziej godnymi uwagi bywają bez żadnych wątpliwości fotele, które wbrew pozorom mogą mieć niewiarygodnie przeróżne postacie oraz przeznaczenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.