Jak niezwykle użyteczne mogą być suszarki do rąk na przykład na CPN-ach?

W naszym kraju wielokrotnie spotyka się je w wielu publicznych łazienkach, na przykład w restauracjach czy na stacjach kolejowych czy na CPN-ach.


Przykładowy kominek
Napisał: MR. T in DC
Na podstawie danych z: www.flickr.com


Mało kto jednak ma je w swoim domu, ponieważ wiele osób myśli, że taki osuszacz (inne wątki tutaj) to niepotrzebny wydatek.


suszarka do rąk
Napisał: Lorenzo Massacci
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Prawda jest jednak tego typu, że uruchamiana na skutek działania czujnika ruchu suszarka (kliknij hiperłącze) do rąk jest znacznie bardziej bezpiecznym mechanizmem niż mogłoby się pozornie wstępnie wydawać. Przecież nasze do łazienki ręczniki trzeba co pewien okres prać, gdyż wycierając ręce, zostawiamy na nich różne bakterie. A cały kłopot można by bardzo szybko i niedrogo rozwiązać poprzez zamontowanie w swej łazience specjalnej suszarki do rąk. Jej zasada działania jest znana chyba każdemu człowiekowi. Po umyciu dłoni w umywalce, należy przyłożyć ręce do omawianej suszarki. Ona ma tzw. czujnik ruchów i sama rozpocznie osuszanie naszych dłoni.


Więcej artykułów

Gdzie nabywać dekoracje do domu? Co mogą one dać wnętrzu naszego lokum?

hurtownia dekoracji
Napisał: Bitterroot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kiedy zaaranżujemy wnętrze naszego lokum na końcu zawsze nadajemy mu ostatecznego klimatu. A to wszystko dzięki dodatkom, jakie potrafią ładnie wykończyć konkretną przestrzeń. W jaki sposób wybierać takie dodatki oraz w jakim miejscu ich szukać?


Należałoby także dodać, że korzystanie z takiego sprzętu jak suszarka do rąk posiada znamiona funkcjonowania proekologicznego. Gdyby tego typu suszarek nie było, dłonie suszylibyśmy za sprawą ręczników, jakie następnie gdzieś byśmy wyrzucili. A w wypadku suszarki do rąk nie ma zużytych ręczników, więc nie ma też problemu. Warto też dodać, że innowacyjna suszarka do rąk pobiera naprawdę małe ilości energii elektrycznej. Jest to więc wyjątkowo pożyteczne narzędzie, jakie każdy człowiek mógłby posiadać u siebie w domu. A to niezwykle ułatwi mu życie oraz członków jego rodziny.


Na pewno każdy by pragnął mieć taką suszarkę do rąk, aby nie musieć prać zabrudzonych ręczników. W tym czasie będziemy posiadać więcej czasu na jakiekolwiek np. wycieczki.
18-02-14 07:43:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.