Osobowość człowieka oraz zasobność jego pugilaresu przesądzają o tym, jak w urządzonym domu parterowym się mieszka

Dom i wnętrze - te dwa nierozerwalne elementy bywają w stanie zaświadczyć dużo o nas, czyli właścicielach, więcej niż można byłoby się spodziewać. Mieszkanie jest nie tylko oazą ciszy, miejscem spotkań z znajomymi czy miejscem konsumowania dań. Ma również pełnić inne funkcje, przy czym utylitaryzm chyba nigdy nie wyjdzie z mody.
nowoczesne aranżacje
Napisał: Scott Jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bogaci przedsiębiorcy mają na tyle dużo pieniędzy, że mogą bez przeszkód wybudować sobie nowoczesny budynek mieszkalny i wyposażyć go we wszystkie wygody. Przekonajmy się teraz, jakiego typu sprzęty czy handicapy pozostają domeną bogactwa. Rozpocznijmy od ogródka. Pewni siebie i stanowczy biznesmeni zaopatrzą swoją działkę w wygody, o jakich klepiący biedę ludzie mogą tylko pomarzyć, czyli w dość spory basen i kort tenisowy. Jeśli dodatkowo lubią zakrapiane alkoholem spotkania z przyjaciółmi, na których wszyscy pieką kiełbaski, to w najbardziej ustronnym miejscu działki zostanie wybudowana z palonej cegły kuchnia polowa wraz z grillem (zobacz tutaj). Sprytni majsterkowicze dodatkowo zainstalują tam zlew z bieżącą wodą i zadbają o ergonomiczne oświetlenie w postaci żarówek ledowych. Do samego zaprojektowania ogrodu zostanie wynajęty architekt krajobrazu. Krzewy nie mogą przecież zostać rozstawione przypadkowo. Jabłonie nie powinny rosnąć tuż obok iglaków, bo w ogrodzie ma panować należyty porządek zgodny ze współczesnymi kanonami projektowania zieleni. Tymczasem przechodzimy już do wnętrza luksusowego domu jednorodzinnego.

Kliknij ten link i sprawdź tu (http://ideamo.pl/) dodatkowe informacje na opisywany temat - one z całą pewnością Cię zaintrygują, zatem nie wahaj się za długo:)

Ponieważ jego właściciel miał na swoim koncie krocie, nie musiał się martwić o to, jak najwłaściwiej połączyć luksus, szyk, potrzeby domowników. Natychmiast widoczny jest wielkich rozmiarów kominek, który w każdym calu odpowiada filozofii życiowej, jaką wyznaje światowej klasy przedsiębiorca. Każdy sprzęt lub nawet element wystroju wnętrza musi pozostawać tak samo piękny, jak i utylitarny. W końcu zarobienie banknotów w biznesie nie jest proste jak drut.


Więcej artykułów

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo
Interesujące i niebanalne oświetlenie to rzecz, o jaką bez wątpienia należy się starać. Niekiedy wybranie czegoś rzeczywiście oryginalnego i ciekawego potrafi znacznie wpływać na estetykę pomieszczenia – zarówno w domu jak i w ogródku, przestrzeni biurowej, a również knajpach albo dyskotekach. W dzisiejszych czasach bardzo ciekawym rozwiązaniem jest współczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą specjalnych wbudowanych lamp oraz opraw można osiągnąć niezwykłe rezultaty w postaci przykładowo różnobarwnych świateł, które – zależnie od potrzeb – mogą oświetlać wnętrza łagodnie albo poprzez kontrastowe pasma.

salon
Napisał: daryl_mitchell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dom i wnętrze to hasło, z którym kojarzymy raczej gospodynie, bo to one w największym stopniu decydują o wyglądzie wnętrza i otoczenia. To ich gust bywa odpowiedzialny za to, aby wszyscy goście przekraczający próg od razu zaczęli zachwycać się wspaniale urządzonym pomieszczeniem (, smary i akcesoria). Pani, która uwielbia otaczać się bibelotami, a w wolnych momentach ogląda łzawe wiersze, nie zapomni o wzorzystych poduchach na fotele fotele biurowe wrocław ani o stoliku do podawania kawy. Natomiast wielka strojnisia będzie musiała mieć przynajmniej jedno wydzielone pomieszczenie (tzw. gotowalnię), gdzie będzie mogła bez większych trudności oddawać się przyjemności zakładania najmodniejszych w tym sezonie oliwkowych kurtek.


.
19-10-16 07:28:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.