Osobowość człowieka oraz zasobność jego pugilaresu przesądzają o tym, jak w urządzonym domu parterowym się mieszka

Dom i wnętrze - te dwa nierozerwalne elementy bywają w stanie zaświadczyć dużo o nas, czyli właścicielach, więcej niż można byłoby się spodziewać. Mieszkanie jest nie tylko oazą ciszy, miejscem spotkań z znajomymi czy miejscem konsumowania dań. Ma również pełnić inne funkcje, przy czym utylitaryzm chyba nigdy nie wyjdzie z mody.

nowoczesne aranżacje
Napisał: Scott Jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bogaci przedsiębiorcy mają na tyle dużo pieniędzy, że mogą bez przeszkód wybudować sobie nowoczesny budynek mieszkalny i wyposażyć go we wszystkie wygody. Przekonajmy się teraz, jakiego typu sprzęty czy handicapy pozostają domeną bogactwa.
Rozpocznijmy od ogródka. Pewni siebie i stanowczy biznesmeni zaopatrzą swoją działkę w wygody, o jakich klepiący biedę ludzie mogą tylko pomarzyć, czyli w dość spory basen i kort tenisowy. Jeśli dodatkowo lubią zakrapiane alkoholem spotkania z przyjaciółmi, na których wszyscy pieką kiełbaski, to w najbardziej ustronnym miejscu działki zostanie wybudowana z palonej cegły kuchnia polowa wraz z grillem (zobacz tutaj). Sprytni majsterkowicze dodatkowo zainstalują tam zlew z bieżącą wodą i zadbają o ergonomiczne oświetlenie w postaci żarówek ledowych.
Do samego zaprojektowania ogrodu zostanie wynajęty architekt krajobrazu. Krzewy nie mogą przecież zostać rozstawione przypadkowo. Jabłonie nie powinny rosnąć tuż obok iglaków, bo w ogrodzie ma panować należyty porządek zgodny ze współczesnymi kanonami projektowania zieleni.
Tymczasem przechodzimy już do wnętrza luksusowego domu jednorodzinnego. Ponieważ jego właściciel miał na swoim koncie krocie, nie musiał się martwić o to, jak najwłaściwiej połączyć luksus, szyk, potrzeby domowników. Natychmiast widoczny jest wielkich rozmiarów kominek, który w każdym calu odpowiada filozofii życiowej, jaką wyznaje światowej klasy przedsiębiorca. Każdy sprzęt lub nawet element wystroju wnętrza musi pozostawać tak samo piękny, jak i utylitarny. W końcu zarobienie banknotów w biznesie nie jest proste jak drut.

salon
Napisał: daryl_mitchell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dom i wnętrze to hasło, z którym kojarzymy raczej gospodynie, bo to one w największym stopniu decydują o wyglądzie wnętrza i otoczenia. To ich gust bywa odpowiedzialny za to, aby wszyscy goście przekraczający próg od razu zaczęli zachwycać się wspaniale urządzonym pomieszczeniem (, smary i akcesoria). Pani, która uwielbia otaczać się bibelotami, a w wolnych momentach ogląda łzawe wiersze, nie zapomni o wzorzystych poduchach na fotele fotele biurowe wrocław ani o stoliku do podawania kawy. Natomiast wielka strojnisia będzie musiała mieć przynajmniej jedno wydzielone pomieszczenie (tzw. gotowalnię), gdzie będzie mogła bez większych trudności oddawać się przyjemności zakładania najmodniejszych w tym sezonie oliwkowych kurtek.


.
19-05-30 07:22:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.