Otwarte okna na przyrodę a może model pałacowy i ściany upiększone mieszaniną obrazów ukochanych artystów?

Dekoracja ściany jest doskonałym dopełnieniem aranżacji, bardzo często kluczowym o jej ostatecznym wyglądzie. W zależności od konwencji pomieszczeń, możemy zdecydować się na subtelne elementy dekoracyjne ściany, bądź też na wyróżniające się elementy dekoracji, które nadadzą ton całości.
Aranżacja wnętrza w stylu pałacowym, to stylowe krzesła, tapicerowane żakardem fotele, to po prostu elementy wyposażenia typowe dla pomieszczeń pałacowych. Ten styl potrzebuje nieco powierzchni. Glamour ma błyszczeć – odbijać się w lustrach, meblach (szerzej w serwisie http://centrum.meble.pl/uslugi/oklejanie-krawedzi/), kamiennych blatach lub też podłogach na wysoki połysk. Wystrój pałacowy ma łączyć się z szykownością i komfortem. W takich wnętrzach istotna jest aranżacja okna.

Więcej artykułów

Zaplanuj własną łazienkę ze smakiem.

płytki do łazienki
Napisał: JW - Beckers, TBD SA
Współcześnie w Polsce znacznie popularniejsze jest nabywanie mieszkań na własność przez młode rodziny. Nic w tym dziwnego, bowiem kraj się bogaci a obywatele wraz z nim.


aranżacja salonu
Napisał: Jeffrey Kontur
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wyśmienicie będą również wyglądały zasłony z lambrekinem w stylu pałacowym. Dobierając tkaniny do wnętrza glamour należy pamiętać, że zasłony, firany, narzuty, dywan - odnośnik do strony -, czy tapicerka mebli, powinny do siebie pasować, mieć tożsamy kolor, czy wzór. Aranżacja okna we wnętrzu tam gdzie łączy się charakter klasyczny i współczesny to ciekawy sprawdzian. Klasyka przenigdy się nie starzeje. Jest ponadczasowa, subtelna, ciepła i bezpieczna. Ciągle z niej korzystamy. Oprawa okna klasycznego w połączeniu z nowoczesnymi z firankami pełnymi kwiatów, nabierze współczesnego wigoru w towarzystwie rysunkowych wzorów na zasłonach. Jeśli wolimy uboższe wnętrza możemy zdecydować się na model prowansalski.


Podwieszany sufit firmy Knauf
Napisał: Knauf
Na podstawie danych z: www.knauf.pl
Taki styl stawia na odsłonięte na świat okna, pozbawione firanek. A drewniane, malowane karnisze podtrzymują z naturalnych tkanin zasłony. Jeżeli pojawiają się firanki - to zazwyczaj, jako misterne koronki, raczej dekoracyjne niż zasłaniające widok na przyrodę. Wieszanie ściany to zwykle wystawa fotografii. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów dekoracji wnętrz, nadający się do każdego stylu. Tworząc domową kolekcję, możemy w łatwy i interesujący sposób, wyeksponować włożone w ramki rodzinne zdjęcia albo dopełniać naszą aranżację wnętrza kolażem zdjęć autorstwa naszych ulubionych artystów. Dekoracja ściany przy pomocy fotografii w regularnych rzędach i kolumnach nie jest już konieczna. Teraz tworzy niepowtarzalne kolekcje fotografii na sznurkach i powierzchniach pokrytych farbą magnetyczną, jak również na meblach.

Zobacz też -
18-06-21 16:42:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.