Otwarte okna na przyrodę a może model pałacowy i ściany upiększone mieszaniną obrazów ukochanych artystów?

Dekoracja ściany jest doskonałym dopełnieniem aranżacji, bardzo często kluczowym o jej ostatecznym wyglądzie. W zależności od konwencji pomieszczeń, możemy zdecydować się na subtelne elementy dekoracyjne ściany, bądź też na wyróżniające się elementy dekoracji, które nadadzą ton całości.
Aranżacja wnętrza w stylu pałacowym, to stylowe krzesła, tapicerowane żakardem fotele, to po prostu elementy wyposażenia typowe dla pomieszczeń pałacowych. Ten styl potrzebuje nieco powierzchni. Glamour ma błyszczeć – odbijać się w lustrach, meblach (szerzej w serwisie http://centrum.meble.pl/uslugi/oklejanie-krawedzi/), kamiennych blatach lub też podłogach na wysoki połysk. Wystrój pałacowy ma łączyć się z szykownością i komfortem. W takich wnętrzach istotna jest aranżacja okna.

Więcej artykułów

Dopełnienia do mieszkania, które szybko powiększą dostępną przestrzeń

fototapety powiększające
Napisał: ErgSap
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Współcześnie właściciele małych przestrzeni mieszkalnych nie są skazani na ekonomiczny wystrój, na rynku dostępnych jest dużo niedrogich rozwiązań, jakie umożliwiają stylowe wykończenie niedużej powierzchni jednocześnie ją zwiększając.


Bardzo dobrym przykładem tego sortu dodatków są fototapety powiększające przestrzeń.


aranżacja salonu
Napisał: Jeffrey Kontur
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wyśmienicie będą również wyglądały zasłony z lambrekinem w stylu pałacowym. Dobierając tkaniny do wnętrza glamour należy pamiętać, że zasłony, firany, narzuty, dywan - odnośnik do strony -, czy tapicerka mebli, powinny do siebie pasować, mieć tożsamy kolor, czy wzór. Aranżacja okna we wnętrzu tam gdzie łączy się charakter klasyczny i współczesny to ciekawy sprawdzian. Klasyka przenigdy się nie starzeje. Jest ponadczasowa, subtelna, ciepła i bezpieczna. Ciągle z niej korzystamy. Oprawa okna klasycznego w połączeniu z nowoczesnymi z firankami pełnymi kwiatów, nabierze współczesnego wigoru w towarzystwie rysunkowych wzorów na zasłonach. Jeśli wolimy uboższe wnętrza możemy zdecydować się na model prowansalski.


Podwieszany sufit firmy Knauf
Napisał: Knauf
Na podstawie danych z: www.knauf.pl
Taki styl stawia na odsłonięte na świat okna, pozbawione firanek. A drewniane, malowane karnisze podtrzymują z naturalnych tkanin zasłony. Jeżeli pojawiają się firanki - to zazwyczaj, jako misterne koronki, raczej dekoracyjne niż zasłaniające widok na przyrodę. Wieszanie ściany to zwykle wystawa fotografii. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów dekoracji wnętrz, nadający się do każdego stylu. Tworząc domową kolekcję, możemy w łatwy i interesujący sposób, wyeksponować włożone w ramki rodzinne zdjęcia albo dopełniać naszą aranżację wnętrza kolażem zdjęć autorstwa naszych ulubionych artystów. Dekoracja ściany przy pomocy fotografii w regularnych rzędach i kolumnach nie jest już konieczna. Teraz tworzy niepowtarzalne kolekcje fotografii na sznurkach i powierzchniach pokrytych farbą magnetyczną, jak również na meblach.

Zobacz też -
18-06-21 16:42:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.