Jeśli pragniesz wyjątkowej ochrony szyb w swoim domu – zainwestuj w zabezpieczające żaluzje

Okna, to główne detale każdego domu. Nie uchodzą one tylko jako zwyczajne otwory w ścianach, które wpuszczają trochę światła i czystego powietrza. To przede wszystkim sposób na piękne widoki, chwilę oddechu, a także wypędzanie nieznośnego kurzu, czy złych zapachów.

Okna pełnią w domu szczególne funkcje, dlatego niesamowicie ważna jest ich osłona o każdej porze roku. Nie chodzi o cykliczne mycie i uszczelnianie szyb, jako tradycyjnej formie troski o okna. Od niespełna kilkudziesięciu lat rynek bogaci się w różnego gatunku rolety i żaluzje, które spełniają parę komfortowych funkcji dla całego domu. Współczesny rynek sprzedaży daje duże sposobności i obszerny wybór zabezpieczeń dla szyb. W zależności od potrzeb, mamy możliwość dobrać odpowiednie zabezpieczenie.

Zwolennicy wzorów, kolorów, kształtów i gry światła, zawsze wybiorą wewnętrzne rolety i żaluzje, robione na określony rozmiar okien. Nie chronią one w całości przed światłem dziennym, jednak uchodza za doskonalą część dekoracji okiennej i piękny dodatek uzupełniający mieszkalne wyposażenie.
żaluzje na oknie
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Rolety nie są zbytnio drogie i ciężkie w montażu – przeważnie samoprzylepne, toteż często zabywane przez studentów, samotne kobiety, właścicieli kempingów, czy ośrodki rekreacyjne. Szeroka gama wzorów sprawia, iż lokatorzy często przy satysfakcjonującym rezultacie, jaki oddaje roleta – rezygnują już z firan i zasłon. Dla tych, którzy chcą schronić się przed światłem i zapewnić sobie całkowitą ciemność – miejsca sprzedaży oferują rolety zewnętrzne, które nie tylko służą jako świetna ochrona przed słońcem w porze letniej, ale również w pewnym stopniu ocieplą dom w czasie chłodów i zimna. Opis tu M-Pat. Takie rolety są już droższe, montaż wymaga trochę pracy i przeważnie są w stonowanych barwach – bieli brązach i czerni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.