Pokój nastolatka urządzony idealnie, czyli na co należy zwrócić uwagę

Każde dziecko dojrzewa. Każdy maluszek dorośnie do momentu bystrego nastolatka, któremu nie będzie podobał się już pokój, którym fascynował się w wieku ośmiu czy dziesięciu lat. Pojawia się mimo wszystko pytanie czym kierować się, planując pokój dla młodej osoby. Jednak należy zapamiętać jedno: pokój nastolatka ma podobać się tak naprawdę jemu, a nie rodzicom. Jest to niezwykle istotna zasada, o której większość rodziców niezwykle często zapomina. Urządzając pokój, powinniśmy więc włączyć do tego nastolatka.

pokój młodej osoby
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu
Sam powinien wybrać sobie kolor ścian czy rodzaj mebli. Mimo tego, że kolor będzie mocno ekstremalny i rodzicom na samą myśl o nim na rękach pojawi się gęsia skórką. Meble dla młodzieży, które teraz można odnaleźć w sklepach to naprawdę wiele interesujących opcji, które tworzone są zarówno o dziewczynach, jak i chłopakach. Można bowiem mieć na uwadze, że na ogół dziewczyny wybierają zupełnie inne meble dla młodzieży niż chłopaki. Hitem są aktualnie meble wykonane z materiału w mocnych, żywych barwach. Królują więc szafki z zielonymi, pomarańczowymi oraz czerwonymi frontami. Wybrane meble wymagają mocno stonowanej oprawy, ale większość nastolatków ma inne zdanie na ten temat. W efekcie do intensywnych mebli dobierają równie intensywny kolor farby jaki znajdzie się na ścianach. Pokój młodzieżowy musi być pozbawiony nudy. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na solidne biurko, które oczywiście musi być dopasowane wielkością do wieku nastolatka. Na biurku nie może zabraknąć lampki. Można pamiętać, aby odpowiednio ją postawić.


Więcej artykułów

Na co zwrócić uwagę zamawiając biurko dla dziecka - jakie wytyczne są najważniejsze?

biurko dla dziecka
Napisał: Witex
Na podstawie danych z: Witex
Wielkość czy profil biurka to istotnesprawy, muszą być dobrzerozważone. Dzięki nim wybierzemy najlepsze biurko dla naszej pociechy, a toprzecież wygoda i uniknięcie kłopotów ze zdrowiem. W jaki sposób więc wybrać najlepsze biurko, jak je właściwie ustawić, by praca przy nim była komfortowa?

Fotele w pokoju
Napisał: zenjazzygeek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W sytuacji nastolatków praworęcznych lampka musi znajdować się po ich lewej ręce.

Czy sądzisz, że odnajdziesz konieczne dane w odniesieniu do opisywanego tematu? Oczywiście, że tak - przejdź do tekstu (https://gotowewnetrza.pl/kategoria-produktu/oswietlenie/lampy-wiszace/) i kliknij w odnośnik tutaj.

W pokoju dla nastolatka nie może brakować szafy, w której schować będzie można na ogół dość szybko powiększającą się kolekcję ubrań. Prawidłowe oświetlenie górne też ma znaczenie. W przypadku nastolatków najczęściej stawia się już na modne już kiedyś lampy – takie, jakie dostrzec można w salonach. Decyzja co do oświetlenia jest niezwykle potężny, że czasami zajmuje znacznie więcej czasu niż to sobie zaplanowaliśmy. W sytuacji nastolatków nie trzeba już tam mocno dbać o ich bezpieczeństwo. Nie należy już sprawdzać, czy konkretne meble posiadają bardzo ostre rogi.
19-08-27 07:28:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.