Obłaskawienie stołowego huraganu

świecznik
Napisał: MENU
Do dziś jedynym człowiekiem w historii, który zapanował nad wiatrami, był Odys. Panował nad nimi tylko przez chwilę i to za sprawą boga wiatrów – Eola – który zamknął wichry w worku, by król Itaki mógł wrócić do domu. Pechowo, załoga podejrzewając króla Odysa o ukrywanie przed nią wyjątkowego prezentu, otwarła wór. I w ten sposób wszystkie wiatry i wichry znowu wróciły, by utrudniać człowiekowi życie.

Współczesność pozwala na wiele więcej – bo na zapanowanie nawet nad samym huraganem przez zamknięcie go w luksusowej bryle pomysłowego świecznika duńskiej marki MENU. Świecznik Huragan stworzony został ze stali i szkła mrożonego, co daje efekt zatrzymanego w pędzie orkanu. Masywne szkło ścianek świecznika MENU zamyka w sobie święcę tealihgt. Dzięki fakturze ścianek świecznik roztacza ciepły, lekko rozmyty blask.

świecznik
Ten huragan posłuży człowiekowi jako twórcza inspiracja. To jedyny na świecie huragan, którzy nie sieje przerażenia i zniszczenia, ale buduje niepowtarzalne nastroje i uprzyjemnia życie. Dzięki antypoślizgowej, syntetycznej gumowej podstawie Huragan może uwznioślać chwile spędzone przy stole, na tarasie, na przystani, czy nawet na łodzi. Wszędzie tam, gdzie zagości uroczy i prosty w kształcie świecznik, człowiekowi będą towarzyszyć pomyślne wiatry. Z tej przyczyny Huragan może być znamionującym porywy serca prezentem, który spodoba się każdemu z racji niezwykłej estetyki przedmiotów duńskiej firmy MENU.

Chwytający wiatr w żagle, zamykający huragan w Huraganie marki MENU sklep toczy wieczorne dyskusje otulony nastrojowym blaskiem oswojonego orkanu.

Joanna J. Gawlikowska,
Krystian Wawrzyczek
Na podstawie danych z: www.SmakProstoty.pl
19-06-10 07:03:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.