Foteliki do biura - czyli, jak nie zniszczyć sobie zdrowia siedząc w roboty na niewygodnym krześle

Przeciwko pozorom dobranie doskonałego krzesła nie jest prostą sprawą, w szczególności, kiedy musimy wybrać fotel pod pracę przy biurku. Jakie krzesła bywają do tego najlepsze? Czym należy się kierować przy ich dobieraniu, by nie zniszczyć samemu sobie zdrówka? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko wydzierganego - felietoniku!


Kuchnia
Napisał: vastateparksstaff
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Nagrzewnica do nagrzewania hal i składów

kolory
Napisał: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie danych z: FFiL Śnieżka SA
Jest mnóstwo urządzeń służących do nagrzewania pomieszczeń. Nagrzewnica, dzięki temu że nie musi być instalowana, posiada ogromną wydajność i jest prosta w konstrukcji, wykorzystywana jest głównie do nagrzewania hal i składów.


Jak zostało już napisane, dobranie idealnego fotela nie bywa proste. Jak każda osoba wie, winien być wygodny oaz funkcjonalny - szczególnie kiedy naszą robotą jest siedzenie godzinkami przy biureczku, oraz najbardziej często stukanie w klawisze zwykłego komputera czy tez laptopa. W takiego typu wypadkach najbardziej często siedzimy nachyleni, opierając łokcie o biureczko. Bywa to jednakże bardzo niekorzystna pozycja dla naszego własnego kręgosłupa, który najczęściej pod koniec dnia odzywa się mówiąc: "boli mnie!" oraz zmusza nas do wzięcia pigułki przeciwbólowej, albo jakiegoś okładu, czy też nawet i poproszenia kogoś o masaż. By temu zapobiec powstało pełno rodzai foteli, w tym fotele biurowe, które to mają za zadanie oszczędzić naszym osobom bólu i przydać więcej komfortu naszej powtarzanej co dzień pracy. Powstały dwa rodzaje wspomnianych foteli - obrotowe i stacjonarne. Fotele stacjonarne bywają raczej przeznaczone do salek konferencyjnych oraz poczekalni, albowiem jak sama nazwa pokazuje - nie można ich przenosić bez podnoszenia.


Tymczasem fotele obrotowe najczęściej posiadają kółka, dzięki czemu bywają typowo mobilne. Na dodatek trzeba brać pod uwagę, czy fotel jest wygodny - nie istnieje nic gorszego od krzesła, które to bywa niewygodne, a na którym to jesteśmy zmuszeni pracować!
18-01-17 13:58:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.