Stylowe urządzanie mieszkania nie powinno polegać tylko na nowatorskich meblach i bibelotach

Przyzwyczailiśmy się dumać, że jeśli pragniemy umeblować mieszkanie ze smakiem, to powinniśmy kupić drogie meble i różnego typu niezwykłe dodatki - na przykład poduszki, świeczniki albo gazetniki.


Niektórzy koncentrują się również na oryginalnej dekoracji okna. Jednak to nie wszystkie warianty, gdyż mamy jeszcze ściany.


fototapeta do sypialni
Napisał: Linda Marklund
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Właśnie - mury. Ta duża przestrzeń, na której niekiedy zawiesimy jakiś obraz. Jeśli chodzi o urządzanie domu, to zwykle skupiamy się na przestrzeni między ścianami, a je często ignorujemy. To błąd. Są również dobrym sposobem na to, żeby pokazać swój gust i umeblować dom we własnym stylu. Możemy zawiesić obrazy, zrobić kompozycję z własnych zdjęć oraz pocztówek lub kupić fototapetę na jedną ścianę. To z pewnością zrobi furorę.


Fototapetę mamy prawo przykleić w każdym pokoju, nawet w kuchni czy łazience. W salonie będzie widziana oraz komentowana przez gości. Toteż jeżeli pragniemy coś bardziej prywatnego, to może świetnym planem będzie fototapeta do sypialni. Możemy wybrać coś romantycznego, przykładowo zdjęcie zakochanej pary. To możemy być choćby my, gdyż drukarnie drukujące fototapety przyjmują też indywidualne zamówienia.


Więcej artykułów

Dom pełen światła rozświetlony

oświetlenie
Napisał: Guilhem Vellut
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
To, w jaki sposób nasze wnętrza będą oświetlone, zależy od formy oraz koloru lamp oraz od ich lokalizacji. Światło bywa jak strój – gdy jest kiepsko zaplanowane, nie eksponuje piękna wnętrza, tylko jego mankamenty. Każde wnętrze wymaga dlatego indywidualnego podejścia.


Jeżeli jesteśmy zagorzałymi Włóczykijami, to możemy wytypować jakieś własne, ulubione zdjęcie, aby tuż po przebudzeniu móc na nie spojrzeć i być radosnym od rana. Dobrze jest, jeśli mamy w sypialni cokolwiek, co wprowadzi nas w pozytywny nastrój.
19-02-20 07:35:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.