Nowoczesne pomieszczenia - jak urządzić pokój dzienny w nowoczesnym stylu?

Nowoczesne pomieszczenia charakteryzuje prostota, ergonomiczność jak też estetyka.


Sprzęty utrzymane w owym stylu odznaczają się minimalistyczną formą, jaka znacznie upraszcza powszednie użytkowanie.


Umywalka unosząca się w powietrzu
Napisał: Mevaco
Na podstawie danych z: Mevaco


Nierzadko mają ciekawe i geometryczne kształty, które idealnie komponują się z surowym pomieszczeniem albo białymi ścianami. Częstokroć dobierając wyposażenie do współczesnego salonu kierujemy się trendami oraz wybieramy wyroby, które są w konkretnym momencie na topie. Jednak w takim przypadku salon z fototapetą nie będzie modny w kolejnych sezonach oraz czekać nas będzie wymiana mebli. Zdecydujmy się więc na bardziej wszechstronne elementy wyposażenia, które posłużą nam dłużej aniżeli jeden sezon - przy ich doborze nie zapominajmy także o ich funkcjonalności.


regały


dywany wełniane
Napisał: KOMFORT
Na podstawie danych z: KOMFORT


Co wyróżnia nowoczesny (dystrybutorzy berker) salon z fototapetą? Na pewno zestawienia surowców - w aranżacjach łączy się z sobą różne tworzywa i desenie, dzięki którym salon nabiera niepowtarzalnego stylu. Nierzadko są to surowe wnętrza, w jakich dominuje biel, szarość oraz czarny, ale zmyślne używanie owych kontrastów nie narusza harmonii mieszkania. Projekt wnętrza nowoczesnego pokoju dziennego winien uwzględniać jego rolę, czyli miejsce spotkań całej familii. Nowoczesna aranżacja salonu to minimalizm detali z silnym akcentem na określone niuanse.

Podoba Ci się tego rodzaju artykuł? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link - ta witryna ścianki szklane również z pewnością wpadnie Ci w oko!

Nie ma miejsca na bezcelowe wyposażenie bądź mnogość zdobień.


Więcej artykułów

Jakimi rzeczami zajmuje się projektant wnętrz, kiedy powinno się korzystać z jego usług? Co w ten sposób można zyskać?

dekoracja wnętrz
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Projektant wnętrz kreuje, planuje, a także urządza przestrzeń w ten sposób, ażeby była ona piękna, wygodna, a co najważniejsze odpowiadała wymaganiom osoby zlecającej. Zakres usług realizowanych przez tego typu specjalistę jest zależny od pracowni, dla jakiej on pracuje, lecz najbardziej istotne i tak będą tutaj oczekiwania klienta. W ogólnym rozrachunku natomiast wyróżnić można kilka rzeczy wspólnych. Przede wszystkim inwentaryzacja. Projektant w związku z tym musi odwiedzić dane miejsce, by sprawdzić faktyczne wymiary budynku, jak również miejsca istniejących przyłączy hydraulicznych jak i elektrycznych.


Większą wartość dekoracyjną stanowi jeden, reprezentatywny fragment, na przykład współczesny narożnik zestawiony z atrakcyjną lampą podłogową albo ciekawa, przyciągająca wzrok fototapeta.
19-02-12 07:40:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.