W jaki wariant można nietrudno zachować porządek w łazience oraz jak nietrudno wszystko znaleźć?

W jakimkolwiek pokoju musi być zachowany ład. Nie ma takiej możliwości, żeby dla przykładu w łazience nic nie można było odnaleźć, żeby wszystko było porozwalane po calutkiej posadzce i żeby wszelki zostawiał wszystko w tamtym miejscu, gdzie akurat takiej rzeczy używa.


Nie uda się zachowanie ładu bez należytych mebli.


market
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


I tu musimy zaciekawić się czymś takowym jak szafki do łazienki. Jeśli twoja łazienka jest mała, to umeblowanie jej będzie realnym wyzwaniem. W małej łazience najlepiej zredukować ilość dodatków, a skoncentrować się na sprawach pięknych oraz przydatnych. Szafki do łazienki powinny posiadać szafę z lusterkiem, aby codzienna toaleta nie sprawiała niepotrzebnego problemu. W takiej szafce z lusterkiem można by schować wszystkie kosmetyki do codziennej pielęgnacji ciała. Kiedy wybieramy szafki do łazienki, na ogół jest także szafka pod umywalką. Ciekawym pomysłem jest też zamontowanie półek ponad pralką.


Możemy także dobrać szafki do łazienki (sklep.max-fliz.com.pl/produkty/oswietlenie/oprawy-halogenowe,2,80245) jako regały łazienkowe. Są one dostępne wraz z koszem na bieliznę, lecz są też bez. Szafki do łazienki mają szufladki z systemem cichego zamykania. Dodatkiem mogłaby być zamontowana w regale lampa. Można także wybrać szafki do łazienki wiszące. Dobierając takowy wariant mebli powinniśmy kierować się charakterem wykończenia i praktycznością. Użytecznym wyjściem potrafią objawić się szafki do łazienki narożne, które zezwalają zagospodarować miejsce w kącie łazienki. Wybierając szafki do łazienki na pewno zwrócimy także baczność na ich odcień.


Więcej artykułów

Przydatne rady jak urządzić białe mieszkanie w stylu orientalnym

bałe meble
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jak kojarzy się biel? Z przejrzystością, porządkiem i czystością. Pomyśly o tym, że jasne pomieszczenie nie jest takie bez serca. Odrobina delikatnego orientu nie zaszkodzi. Będzie jak z 1000 i jednej nocy. Współczesność i tradycyjność. Odcień białych ścian, a na ich tle kolorowe makatki, kapy, wzorzyste tkaniny. Od razu robi się przyjemniej i pozytywniej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.