W jaki wariant można nietrudno zachować porządek w łazience oraz jak nietrudno wszystko znaleźć?

W jakimkolwiek pokoju musi być zachowany ład. Nie ma takiej możliwości, żeby dla przykładu w łazience nic nie można było odnaleźć, żeby wszystko było porozwalane po calutkiej posadzce i żeby wszelki zostawiał wszystko w tamtym miejscu, gdzie akurat takiej rzeczy używa.


Nie uda się zachowanie ładu bez należytych mebli.


market
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Przydatne rady jak urządzić białe mieszkanie w stylu orientalnym

bałe meble
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jak kojarzy się biel? Z przejrzystością, porządkiem i czystością. Pomyśly o tym, że jasne pomieszczenie nie jest takie bez serca. Odrobina delikatnego orientu nie zaszkodzi. Będzie jak z 1000 i jednej nocy. Współczesność i tradycyjność. Odcień białych ścian, a na ich tle kolorowe makatki, kapy, wzorzyste tkaniny. Od razu robi się przyjemniej i pozytywniej.


I tu musimy zaciekawić się czymś takowym jak szafki do łazienki. Jeśli twoja łazienka jest mała, to umeblowanie jej będzie realnym wyzwaniem. W małej łazience najlepiej zredukować ilość dodatków, a skoncentrować się na sprawach pięknych oraz przydatnych. Szafki do łazienki powinny posiadać szafę z lusterkiem, aby codzienna toaleta nie sprawiała niepotrzebnego problemu. W takiej szafce z lusterkiem można by schować wszystkie kosmetyki do codziennej pielęgnacji ciała. Kiedy wybieramy szafki (zobacz co ma do zaproponowania e-sklep dioralino.pl) do łazienki, na ogół jest także szafka pod umywalką. Ciekawym pomysłem jest też zamontowanie półek ponad pralką.


Możemy także dobrać szafki do łazienki (sklep.max-fliz.com.pl/produkty/oswietlenie/oprawy-halogenowe,2,80245) jako regały łazienkowe. Są one dostępne wraz z koszem na bieliznę, lecz są też bez. Szafki do łazienki mają szufladki z systemem cichego zamykania. Dodatkiem mogłaby być zamontowana w regale lampa. Można także wybrać szafki do łazienki wiszące. Dobierając takowy wariant mebli powinniśmy kierować się charakterem wykończenia i praktycznością. Użytecznym wyjściem potrafią objawić się szafki do łazienki narożne, które zezwalają zagospodarować miejsce w kącie łazienki. Wybierając szafki do łazienki na pewno zwrócimy także baczność na ich odcień.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.