W jaki sposób wybrać trwałe drzwi wejściowe przeznaczone do domu?

Jasna kwestią jest fakt, że fundamentem bezpieczeństwa mieszkania są solidne drzwi. Nierzadko można się zdziwić patrząc na domy w naszym kraju, które mają niezbyt mocne drzwi. Fatalnym projektem jest montowanie części szklanych.


Napisał: Svadifari
To oczywiste, że takie rzeczy wyglądają naprawdę estetycznie, jednakże są wielkim ułatwieniem dla włamywaczy. Najbardziej słabym pomysłem są drzwi z szybką, które mają zamontowany zamek w rejonie oszklonego elementu. Bandyta musi jedynie zbić szkło, by bez problemu dotrzeć dłonią do zamka. Gdy już koniecznie pragniesz mieć drzwi - więcej szczegółów - ze szklanym elementem, powinieneś wybrać takie wymyślne wyjście, jak zdublowane drzwi. Możesz założyć eleganckie, aczkolwiek marne drzwi na zewnątrz, by mogli widzieć je wszyscy ludzie, a w dalszej części korytarza dać dobre drzwi, uzbrojone w patentowe zamki.

- Drzwi - Drzwi zewnętrzne]Wielką zachętą dla wszelkiej maści bandytów są kiepskie drzwi od tyłu domu. Wiele domów jednorodzinnych ma potężne drzwi wejściowe, a drzwi, przez które przechodzi się do ogródka są zrobione całe ze szkła. To ciężki błąd, dzięki któremu każdego roku setki domów pada łupem kryminalistów. Oszklone drzwi od ogrodu to naprawdę łatwa przeszkoda dla nawet kiepskiego bandyty. Dobrym sposobem jest założenie normalnych drzwi ze skomplikowanymi zamkami bądź zainstalowanie antywłamaniowych rolet na szyby.

Dobre elementy tego rodzaju odnajdziesz, kiedy do Google wstawisz sformułowanie „drzwi Dre Wrocław”. To uczciwy producent drzwi (adres tej strony), którego wyroby zobaczysz w wielu punktach handlowych w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli pragniesz zbadać, co mają w ofercie również inni wytwórcy, wstaw zapytanie według wzorca: „drzwi Wrocław”.


Nie zapominaj, że nie należy skąpić grosza na solidne drzwi, ponieważ to one dają ci ochronę bliskich i twojego majątku. Warto raz przeznaczyć większą kwotę pieniędzy, by potem nie paść łupem włamywaczy, wykorzystujących skąpstwo właścicieli mieszkania.
18-07-12 03:11:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.