Sposoby na wykorzystanie miejsca pod schodami? Sprawdź więcej w niniejszym artykule!

Przyjaciółka poprosiła mnie niedawno o radę. Dziś rano stwierdziłam, że mam pomysł na wnętrze pod schodami w jej mieszkanku i od razu jej to oznajmiłam. Umówiłyśmy się na weekend i mamy zamiar ostro działać. Problem, jak wykorzystać przestrzeń pod schodami nie jest łatwym tematem. Dlaczego?


Schody drewniane
Napisał: www.zlem.pl
Na podstawie danych z: www.zlem.pl
Rozpocznijmy np. od tego, że nie ma ona w żadnym względzie jakichś standardowych rozmiarów. Ma także bardzo duży skos, który niejednokrotnie biegnie aż do podłogi. Z tego powodów niełatwo jest kupić jakiś inteligentny pomysł, który pozwoli ją zaaranżować.

Kiedy interesuje Cię prezentowany temat, to odsyłam do www, ponieważ odnajdziesz w tym miejscu masę interesujących zagadnień na ten temat.

Moi rodzice np. na szczęście taką przestrzeń mają w piwnicy, i urządzono tam schowek na przyrządy do pielęgnacji ogrodu. Zdecydowanie trudniej jest, kiedy szukamy pomysł na wnętrze pod schodami znajdującą się w mieszkaniu. Kasi akurat podpowiedziałam, by pod schodami wykonała sobie spiżarnię - użyteczna treść.


Schody w domu
Napisał: BRITOP Lighting
Na podstawie danych z: BRITOP Lighting
Stwierdziłam, że w tym celu powinna skontaktować się z fachowcem, który idealnie zapełni tą przestrzeń szafkami i szufladkami. We dwie mamy zaplanować w weekend, w jaki sposób zaaranżujemy tą przestrzeń, odpowiednio rozmieszczając półki i szufladki. Moja przyjaciółka rok rocznie wraz z mamą robi ogrom rewelacyjnych konfitur. Chcemy również wstawić w tą przestrzeń zamrażalnik – na domowe wędliny, które z uporem maniaka wędzą nasi tatusiowie. Fronty szafy mają być wykonane w drewnie – Kasia marzy o orzechowych. Są niezwykle trwałe i pięknie się prezentują.

Oczywiście, taką przestrzeń można zrobić całkowicie inaczej. Dużo oryginalnych inspiracji znajdziesz na stronie: . Polecamy lekturę i powodzenia!
19-11-07 07:50:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.