Nowoczesne czasomierze we współczesnym mieszkaniu

Współcześnie, wydawało by się, że nadszedł koniec czasomierzy ściennych, ręcznych jak także wolno stojących. I w jakimś sensie to prawda, jeżeli jako zegarek określimy mechanizm zbudowany z kółeczek i sprężyn. Tenże zegar istotnie odchodzi pomału do lamusa. Prawda iż z fasonem! Tenże przyrząd jest dzisiaj dla osób z niezwykle grubą portmonetką, bowiem takie zegarki do niedrogich nie należą. Niestety, manualna robota jest dosyć droga, toteż takie zegarki mają ogromną cenę.

Zegary
Napisał: Leff
Na podstawie danych z: Leff
O wiele tańsze w wytwórczości a więc również w sprzedaży zegary elektroniczne od chwili swojego pojawienia się prawie szturmem zdobyły rynek. Jedna z nadzwyczaj cenionych firm tworzących zegarki znajduje się w Holandii, jej wytwórczość obejmuje wszelkie odmiany zegarków począwszy od zegarów na ścianę, na rękę, po zegary wolno stojące. Zegary Nextime to nie tylko dokładność pracy mechanizmów kwarcowych, ale także nietuzinkowy styl. Zegary Nextime to przedmioty które mają spełniać także funkcję ozdobną - odwiedź stronę sklepu z zegarami.

Więcej artykułów

Raz na jakiś czas każdy chce zmienić design własnego domu - należy wtedy pomyśleć o zmianie mebli

Zimowa sypialnia
Napisał: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP
Niektórzy z nas lubią zmieniać meble raz na kilka lat, żeby mieszkanie ciągle było ładne. Pozostali uznają to za przykrą konieczność. Szczególnie, jeżeli pomieszczenia bywają nietypowe i meble muszą być zamawiane na wymiar.


Możemy sobie kupić czasomierz do kuchni w jakimkolwiek stylu, współczesne zegary mają rozmaite kształty, począwszy od najnowocześniejszych, inspirowanych współczesną sztuką (dziełami Picassa bądź wyglądające niczym Manhattan nocą) aż po zegarki w stylu klasycznym. Te pierwsze modele mogą być świetnym sposobem na dekorację nowoczesnej kuchni. Czasomierze inspirowane malarzem dwudziestego wieku niezwykle dobrze prezentują się we współczesnej kuchni pełnej plastiku oraz chromu.
Oczywiście zegary Nextime zaspokoją również nabywców, którzy wolą bardziej klasycznie wyglądające czasomierze ze współczesnym mechanizmem kwarcowym w środku. A więc w ofercie firmy znajdują się budziki wyglądające podobnie jak zegarki naszych dziadziusiów, bądź wyglądające jak zabytkowe czasomierze z wahadłem. Myliłby się ktokolwiek, kto twierdziłby że będą one działać niczym wiekowe chronometry.

Projektanci przedsiębiorstwa troszczą się o to, aby każdy czasomierz wyglądał szczególnie oraz działał nowocześnie, z tej przyczyny na pewno popularność tego typu produktów. Chociaż w internecie znaleźć możemy opinie krytykujące współczesny charakter tych produktów, zdaje się iż właśnie o debaty nad artykułami chodziło firmie.
19-02-27 13:50:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.