Ściany biurowe - a więc, w jaki sposób stworzyć przestrzeń dla wszystkich oraz indywidualną

Masz w posiadaniu własną firmę? Zatrudniasz dużą liczbę ludzi? Jeśli tak, to na pewno natknąłeś się na problem z ich "po ustawianiem". Nawet posiadając biuro o dużej powierzchni, jeśli bywa w nim spora liczba ludzi, tworzą się problemiki: hałas, wchodzenie samym sobie w drogę, czy najzwyczajniej "pękający głowa" z powodu całego tego chaosu oraz to nie jedynie u nas, lecz u naszych pracowników również - kto chciałby pracować, gdzie bywa calutki czas głośno i wszyściutcy wchodzą samym sobie w paradę? A więc - Nikt.


Z tego powodu powstał pewnego rodzaju sposób, by zorganizować stanowiska, oraz dać pracownikom bardziej dużo komfortu do pracowania...


zakupy
Napisał: ALESSI


Więcej artykułów

Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twe wnętrza zyskały nowe życie zainwestuj w designerskie meble oraz dodatki

Salon w stylu minimalistycznym
Napisał: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Znudziło Ci się Twoje mieszkanie? Chcesz odnowić pomieszczenia, lecz nie masz pomysłu od czego zacząć? Nie martw się, podpowiadamy, co zrobić.


Nierzadko kilka drobnych przeróbek w zupełności wystarczy, by totalnie zmienić wystrój danego wnętrza.


wzór


Ale jak to uczynić? Najwspanialej by było dać każdziutkiemu pracownikowi własne biuro, jednak każdziutki zdaje sobie sprawę, iż w większej ilości wypadków nie jest to możliwe - bo najzwyczajniej nie mamy na tyle miejsca. Powstało jednak bardziej proste wyjście, które to przebrzmiewa: ścianki biurowe. Ściany biurowe są to dokładnie to, co mówi ich nazewnictwo - są to ściany (od razu zaznaczamy, że przenośne), które może zainstalować wewnątrz biurze, najlepiej na jakiejś bardziej dużej powierzchni, i po prostu po rozdzielać ją na mniejsze boksy, w których to odnajdzie się miejsce dla pojedynczego pracownika oraz jego stanowisko do pracy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.