Ściany biurowe - a więc, w jaki sposób stworzyć przestrzeń dla wszystkich oraz indywidualną

Masz w posiadaniu własną firmę? Zatrudniasz dużą liczbę ludzi? Jeśli tak, to na pewno natknąłeś się na problem z ich "po ustawianiem". Nawet posiadając biuro o dużej powierzchni, jeśli bywa w nim spora liczba ludzi, tworzą się problemiki: hałas, wchodzenie samym sobie w drogę, czy najzwyczajniej "pękający głowa" z powodu całego tego chaosu oraz to nie jedynie u nas, lecz u naszych pracowników również - kto chciałby pracować, gdzie bywa calutki czas głośno i wszyściutcy wchodzą samym sobie w paradę? A więc - Nikt.


Z tego powodu powstał pewnego rodzaju sposób, by zorganizować stanowiska, oraz dać pracownikom bardziej dużo komfortu do pracowania...


zakupy
Napisał: ALESSI


Więcej artykułów

Jak sprawić, żeby odkurzacz mógł być wykorzystywany jako odświeżacz za ok. 1 zł?

biokominki
Napisał:  Eurotherm
Na podstawie danych z:  Eurotherm
Wszyscy uwielbiamy spędzać czas w czystych i pachnących w przyjemny sposób domach. Zazwyczaj to właśnie po zapachu oceniamy, czy też konkretne miejsce jest tym, w którym chcemy być.


Jeśli natomiast odczuwamy jakiś przykry dla nas zapach, a rzecz tyczy się naszego mieszkaniu, natychmiast chcemy w tamtym miejscu posprzątać.


wzór


Ale jak to uczynić? Najwspanialej by było dać każdziutkiemu pracownikowi własne biuro, jednak każdziutki zdaje sobie sprawę, iż w większej ilości wypadków nie jest to możliwe - bo najzwyczajniej nie mamy na tyle miejsca. Powstało jednak bardziej proste wyjście, które to przebrzmiewa: ścianki biurowe. Ściany biurowe są to dokładnie to, co mówi ich nazewnictwo - są to ściany (od razu zaznaczamy, że przenośne), które może zainstalować wewnątrz biurze, najlepiej na jakiejś bardziej dużej powierzchni, i po prostu po rozdzielać ją na mniejsze boksy, w których to odnajdzie się miejsce dla pojedynczego pracownika oraz jego stanowisko do pracy.


Tego typu ścianki są nie wyłącznie dobre z tego konkretnego powodu - w większości wypadków są one po obijane materiałami, które to pozwalają osiągnąć niewiarygodnie wysoki komfort akustyczny, dzięki czemu może być ogólny hałas w biurze, jednak pracownik wewnątrz boksie będzie odbierał go przytłumionego, poprzez co będzie mu się wSPAnialej pracowało i dzięki temu będzie powsiadał lepszą efektywność roboty.
19-04-07 07:35:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.