Ściany biurowe - a więc, w jaki sposób stworzyć przestrzeń dla wszystkich oraz indywidualną

Masz w posiadaniu własną firmę? Zatrudniasz dużą liczbę ludzi? Jeśli tak, to na pewno natknąłeś się na problem z ich "po ustawianiem". Nawet posiadając biuro o dużej powierzchni, jeśli bywa w nim spora liczba ludzi, tworzą się problemiki: hałas, wchodzenie samym sobie w drogę, czy najzwyczajniej "pękający głowa" z powodu całego tego chaosu oraz to nie jedynie u nas, lecz u naszych pracowników również - kto chciałby pracować, gdzie bywa calutki czas głośno i wszyściutcy wchodzą samym sobie w paradę? A więc - Nikt.


Z tego powodu powstał pewnego rodzaju sposób, by zorganizować stanowiska, oraz dać pracownikom bardziej dużo komfortu do pracowania...


zakupy
Napisał: ALESSI


Więcej artykułów

Nawilżacz do powietrza – z jakiej przyczyny warto go kupić?

poduszki
Napisał: Dekoria.pl.
Na podstawie danych z: Dekoria.pl.
W każdym domu, a już z pewnością w każdym domu, w jakim mieszkają dzieci musi znajdować się higrometr (innymi słowy wilgotnościomierz) jak też nawilżacz do powietrza.


Pierwsze urządzenie szacuje wilgoć powietrza, drugie je nawilża do właściwego poziomu.


wzór


Ale jak to uczynić? Najwspanialej by było dać każdziutkiemu pracownikowi własne biuro, jednak każdziutki zdaje sobie sprawę, iż w większej ilości wypadków nie jest to możliwe - bo najzwyczajniej nie mamy na tyle miejsca. Powstało jednak bardziej proste wyjście, które to przebrzmiewa: ścianki biurowe. Ściany biurowe są to dokładnie to, co mówi ich nazewnictwo - są to ściany (od razu zaznaczamy, że przenośne), które może zainstalować wewnątrz biurze, najlepiej na jakiejś bardziej dużej powierzchni, i po prostu po rozdzielać ją na mniejsze boksy, w których to odnajdzie się miejsce dla pojedynczego pracownika oraz jego stanowisko do pracy.


Tego typu ścianki są nie wyłącznie dobre z tego konkretnego powodu - w większości wypadków są one po obijane materiałami, które to pozwalają osiągnąć niewiarygodnie wysoki komfort akustyczny, dzięki czemu może być ogólny hałas w biurze, jednak pracownik wewnątrz boksie będzie odbierał go przytłumionego, poprzez co będzie mu się wSPAnialej pracowało i dzięki temu będzie powsiadał lepszą efektywność roboty.
18-01-17 12:27:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.