Jeżeli chcemy urządzić swoje własne lokum, to warto zawrzeć w nim swoją osobowość

Urządzanie swego pierwszego mieszkania to niezwykła frajda. Wybieramy farby i wszelkie dodatki. Bardzo nas to bawi, ponieważ to nasze lokum.


Jeśli umeblowanie oraz wykończenie mieszkania raduje nas, to na pewno będzie bawiło nas odwiedzanie sklepów z dodatkami do domu i chodzenie po stronach Internetowych z różnego rodzaju drobiazgami.


krzesło
Napisał: Myin.pl
Na podstawie danych z: Myin.pl


Więcej artykułów

Fototapety w aranżacji wnętrz. Sugestia modyfikacji na gustowny i modny wystrój niewysokim kosztem.

fototapeta
Napisał: Fotur Colombia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś na hasło fototapeta wyobraża sobie lichej jakości zdjęcie pokazujące plażę, a tuż obok meblościankę, to mamy dla tej osoby wiadomość - lata 80-te dwudziestego stulecia już jakiś czas temu minęły! A poważnie - fototapety są doskonałym i trendy czynnikiem wyposażenia wnętrza. Oczywiście obecnie mamy do czynienia z o wiele wyższą jakością niż kiedyś - nie ulegają łatwemu rozdarciu, narożniki się nie odwijają. Nie mniej istotna jest też jakość zdjęcia i jego piękna kolorystyka. Jak wybrać fototapetę, kiedy już zdecydujemy w którym pomieszczeniu będzie?


Możemy nabyć oldskulowe meble albo ławy, urocze lampy i pledy. Trzeba także zawiesić coś na ścianie. Pewnie jakiś obraz lub bardziej z polotem - niech cała ściana stanie się obrazem! Kupmy fototapety do pokoju i radujmy się cudnym wnętrzem na długie miesiące.


fototapety do pokoju
Napisał: FreeMind
Na podstawie danych z: FreeMind


technologie


Fototapety do pokoju są różne, ale dobrze byłoby, gdyby były powiązane z naszymi pasjami. Jeśli na przykład kochamy konie, niechaj na naszej ścianie będzie stado pędzących i dzikich koni, a jeżeli uwielbiamy latać, to mamy możliwość zdecydować się na fotografię cudownych widoków z powietrza. Nic nas nie powstrzymuje poza swoją wyobraźnią. Zatem mamy możliwość stworzyć na swej ścianie coś zupełnie unikatowego, czego nie zobaczymy w masowej sprzedaży, ponieważ możemy zlecić wydruk swojego zdjęcia w dużym formacie. Szalenie przyjemnie będzie nam gościć bliskich i obserwować ich zachwyt nad designem naszego mieszkania.


Będziemy wówczas bardzo dumni.


Fototapety obecnie znowu stają się bardzo popularne. Dzięki dużemu wyborowi mało prawdopodobne jest, aby ktoś ze znajomych miał u siebie podobny wystrój.
18-01-17 13:58:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.