Fototapety w aranżacji pomieszczeń

Czym udekorować ściany? Jeszcze nie tak dawno wybór był dość ograniczony: zwykłe farby, płytki lub tapety. Dzisiaj do dyspozycji mamy o wiele więcej możliwości.


Obecnie w sprzedaży mamy różnorodne rodzaje fototapet oraz w zależności od wnętrza, w jakim mają się odnaleźć powinniśmy dobrać właściwy gatunek.


kocyki
Napisał: David Amsler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Przeczytaj nim zaczniesz malowanie ścian oraz sufitu

wyposażenia
Napisał: Klose
Na podstawie danych z: Klose
Przekształcające się mody kolorystyczne skłaniają nas często do decyzji o przemalowaniu pomieszczeń. Jednak nawet niezależnie od nich każdą ze ścian warto wcześniej czy później odświeżyć.


Najpopularniejsze są fototapety papierowe i to właśnie one najlepiej sprawdzą się we wnętrzach pokojowych. Jeśli zależy nam na wyższej trwałości jak też jakości, możemy zdecydować się na winylowe fototapety. Ich dodatkową wartością jest to, iż są wodoodporne dzięki czemu idealnie nadadzą się fototapety kuchenne. Do najkosztowniejszych, a zarazem najbardziej efektownych przynależą fototapety (informacje) tekstylne. Wreszcie, fototapety z włókna szklanego charakteryzuje duża wytrzymałość, dzięki czemu są idealne do kuchni, a wręcz łazienki.


Stolik na telewizor
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli Twe ściany wyglądają już tak dobrze, że masz ochotę patrzeć w ich kierunku, a nawet polubiłaś je, to warto teraz pomyśleć o drugich. Fototapety (www.lemonroom.pl/fototapeta.html) bowiem są idealną dekoracją do pokoju dziecięcego. Wynika to przede wszystkim z tego, że w przeciwieństwie do zwyczajnych ścian pociągniętych farbą, od nich nie wieje monotonnością. Ponadto, fototapety mogą prezentować bohaterów z ulubionych kreskówek, mogą również mieć charakter edukacyjny a również posiadają wpływ na rozwój kreatywności. Prócz owych plusów, na końcu wypada wymienić największy – fototapety w pokojach naszych latorośli to dekoracja, jaka ma gigantyczny wpływ na estetykę wnętrza.


Wprowadzicie swe dzieci w świat baśni? Któż by nie pragnął! Wielość osiągalnych wzorów tapet i fototapet z efektem trójwymiarowości wywołuje, że można dobrać je do wnętrza nieomalże w każdym stylu.
18-06-18 21:12:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.