Aranżacje pokoju dziennego za pomocą fototapety

Fototapety w zdobieniu wnętrz święcą obecnie prawdziwe tryumfy, zaś po latach tradycyjnego malowania i oklejania ścian w pomieszczeniach typowymi papierowymi tapetami w regularne desenie, dziś przyszła kolej na tworzenie ładnych stylizacji.


Przez parędziesiąt lat poprzedniej epoki byliśmy skazani na sztampowe kwatery i ich ograniczone Wyposażenie, tak podobne do siebie, iż zdarzało się mylić mieszkania wchodząc do sąsiadki z drugiego piętra. Dziś sklepy nie oferują tylko trzech wariantów wersalek, natomiast zarówno gama mebli, jak też dekoracji czy fragmentów wyposażenia jest tak gigantyczna, iż można dzięki niej tworzyć bezgraniczną ilość aranżacji pomieszczeń.


porady
Napisał: Schüco
Na podstawie danych z: Schüco


Fototapety mają olbrzymią moc oddziaływania na pomieszczenie szczególnie, gdy są wielkie i wypełniają całą powierzchnię ściany. Odpowiednio wybrane oraz umieszczone mogą kreować wrażenie niebytu tej ściany, natomiast w miejsce niej pojawia się otwarta droga do lasu, wielkie okno z czystym nieboskłonem na zewnątrz bądź nowojorska uliczka zapraszająca do wyjścia na zakupy. Aranżacje salonu fototapetą jest to niezwykła paleta możliwości uwydatniania konkretnego stylu, jak wielkie kompozycje z wytartymi dechami a także lawendą do mieszkań rustykalnych, bukiecik konwalii w srebrzystym dzbanku do stylizacji francuskiej bądź angielskiej czy zabawny, nieco futurystyczny kontekst z uczestnictwem kompozycji białych kostek do gry. A może fototapety w kwiaty?


Więcej artykułów

Kategorie mebli do hoteli i nie tylko

telewizor plazmowy
Napisał: Eurritimia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Hotelowe wyposażenie jest tematem osobliwym, dlatego każdy właściciel tego typu działalności zmuszony jest prywatnie dobrać meble oraz wszelakie akcesoria, mniejsze lub większe, które na celu mają wprowadzić odpowiedni klimat i sprawić, aby każdy gość mógł czuć się komfortowo.


Piękne żółte słoneczniki sprawią, że pomieszczenie ożyje, rozkwitnie letnim nastrojem, a kwiaty magnolii wprawią wszystkich lokatorów w nastrój romantyczny.
18-01-17 13:58:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.