Jakie sprzęty oraz dodatki do alkowy wybrać?

Prócz wygodnego łóżka do relaksu w alkowie potrzeba też innych sprzętów. Konieczne są szafki nocne, czy też co najmniej nieduże stoliczki albo półki umocowane na dogodnej wysokości do ściany.
pociecha
Napisał: garwee
Na podstawie danych z: www.sxc.hu


meble maridex
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W dużym pomieszczeniu możemy pomyśleć o dodatkowych sprzętach do alkowy, takich jak komoda czy fotel, a jeżeli tylko miejsce na to pozwala, to też o ławce albo kufrze. Meble Maridex spełniają się w owej roli świetnie. Szafki nocne do sypialni są dosyć przydatne. Dobrze, ażeby każdy z partnerów miał swą. Postawi na niej lampkę, będzie miał gdzie przechowywać chusteczki i szklankę z wodą albo lekturę czytaną przed spaniem. Najwygodniejsze będą te o wielkości powyższej blisko 15 cm od pułapu materaca. Bez trudności bowiem sięgnąć do spoczywających na nich obiektów jak też nie będzie niebezpieczeństwa ich strącenia w czasie snu. Które szafki nocne - sprawdź naszą propozycję - do alkowy zakupić? Czy mają stanowić komplet z łożem, czy odbiegać od niego stylem? Odpowiedzi na te pytania zależą od charakteru, który potrzebujemy nadać alkowie. Jeżeli bardziej indywidualny, powinniśmy zdecydować się na szafki odróżniające się o siebie. Ci, którzy boją się eksperymentów aranżacyjnych, niech nabędą meble recepcyjne wrocław z jednego kompletu – zyskają pełne przekonanie, że wszystko będzie do siebie pasować.


KOŁO
Napisał: Scott Lewis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Łoże. To ono rządzi w alkowie. Albowiem od niego zależeć będzie nasza wygoda, nie szczędźmy na jego wielkości. Podwójne łóżka w sypialni posiadają szerokość od 140 cm. To bezsprzeczne minimum dla 2 osób.
Śpi się na nim wtenczas dosyć blisko siebie, co nie dla wszystkich bywa wygodne. Dlatego na nabycie takiego łóżka powinniśmy zdecydować się jedynie wówczas, kiedy alkowa istotnie jest mała oraz nieustawna.
19-01-31 12:24:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.