Komfort w pracy - na co zwrócić uwagę

Rzetelne badania znawców ekonomii wskazują, że rodzimi biznesmeni nie inwestują w swoich pracowników. Można to zauważyć wyraźnie w wysokości wynagrodzeń – w innych krajach, nawet tych tak samo zamożnych co nasz kraja, są one o wiele większe i ciągle rosną.


fotel
Napisał: Matt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
A trzeba wiedzieć, że wszelkie wydatki przeznaczone na polepszanie warunków w pracy mogą przynieść spore zyski w przyszłości. To jasne, że uczciwie wynagradzany i pracujący w przyjaznej atmosferze podwładny odznacza się wyższą wydajnością, niż zmęczony i zadłużony człowiek.

Więcej artykułów

Sprawmy, aby posiadany przez nas dom nareszcie odmienił swoje oblicze!

jadalnia
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame
Polskie domy są generalnie zadbane, bo ludzie w Polsce umieją umiejętnie zadbać o swój majątek. No i świetnie. Jednakże na nieszczęście nie można w jednoznaczny sposób rzec, że w każdym przypadku będziemy mieli okazję cieszyć się naprawdę pięknym domem. Wiadomo - nie rozchodzi się akurat tutaj o nasze lenistwo. W zasadzie realia są takie, iż budżet przeciętnego Polaka nie jest duży. A to powoduje, że często, iż nawet jeśli chcielibyśmy zmienić oblicze swojego domu, nie bardzo wiemy jak podchodzić do tego wszystkiego. Cóż, takie właśnie są realia Polski.


Ważnym elementem jest temperatura miejsca pracy.

Masz zamiar przeczytać następne materiały tyczące się wyjaśnianej tu tematyki? Jeśli tak, to wejdź na ten odsyłacz i sprawdź wpis z witryny.

Jeżeli w miejscu pracy jest zbyt chłodno, zatrudnieni nie będą koncentrować się na swoich obowiązkach. Jeżeli temperatura jest za wysoka, efektywność również spadnie. Dobrze jest przeznaczyć środki na klimatyzator. Duże znaczenie posiada także aromat – w miejscu, w którym czuć wiosenne aromaty kwitnących łąk, pracuje się fantastycznie. Komfort w miejscu pracy to nie tylko przyjazne środowisko, ale też właściwe meble biurowe Wrocław.

Jeśli nie wiesz, gdzie odnaleźć potrzebne Ci materiały, to kliknij ten odsyłacz. Uczciwie zalecamy ten portal każdemu, kto pragnie mieć nietuzinkowe źródło informacji.

Jeśli chcesz, by twoi pracownicy nie narzekali na chronicznie obolałe barki i spięte karki, powinieneś zakupić meble, które zostały zaprojektowane według zaleceń fachowców od ergonomii. Najważniejszym meblem wydają się odpowiednio wyprofilowane krzesła komputerowe z Surflandu.

Warto jeszcze napisać o pewnym nierzadko lekceważonym aspekcie – o sprzęcie komputerowym. Mało wydajne pecety i często zawieszające się OSy to męczarnia dla podwładnych. Mądrze jest wydać trochę więcej środków i kupić komputery wysokiej klasy. Nie musi to być wielki majątek. Zamiast systemów z Microsoftu można zainstalować darmowe dystrybucje Linuksa, które odznaczają się solidnością i łatwością eksploatacji. Mądrze Rozsądnie jest również zatrudnić ludzi od infrastruktury IT, którzy będą pilnowali, by stacje robocze w przedsiębiorstwie funkcjonowały stabilnie i nie były źródłem frustracji dla pracowników.
21-09-30 07:36:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.