Remontujemy toaletę

Gdy nadchodzi chwila renowacji naszej łazienki, trzeba się nad tą rzeczą dobrze zastanowić, bowiem koszt to niebagatelny. Metoda aranżacji łazienki jest zależna głównie od tego, jak wielką łazienkę mamy.
Kolumna prysznicowa NEX
Napisał: Kuchinox
Na podstawie danych z: Kuchinox
W malutkiej łazieneczce, standardowej dla blokowisk, niełatwo byłoby ulokować dużą wannę stojącą na lwich łapach. Z pewnością więcej możliwości mają posiadacze większych powierzchniowo łazienek. Mogą oni umieścić w podobnej łazience zarówno ogromną wannę, jak także kabinę z prysznicem. Możliwości mamy wówczas co niemiara. Nie znaczy to jednakowoż, iż właściciele malutkich umywalni nie mogą mieć gustownie i wygodnie umeblowanej łazieneczki. Jest dużo metod na optyczne powiększenie łazienki, na przykład kabina prysznicowa z całkiem przejrzystego materiału, poprzez którą całkiem widać kafelki dokładnie tego samego wzoru co w całej toalecie. W sprzedaży nabędziemy zestawy mebli łazienkowych stworzonych specjalnie do takich małych toalet (przykłady). W zestawach owych znajdziemy nie tylko podstawki pod umywalki, ale również gotowe do zawieszenia szafki do łazienki. Jeżeli natomiast chodzi o płytki łazienkowe, tutaj asortyment mamy przeogromny! Naprawdę, mamy w czym przebierać. Najlepiej zrobimy, jeżeli zabierzemy z sobą na łowy do sklepu naszego fachowca, który oczywiście przedtem przeprowadził niezbędne pomiary naszej łazienki. Osoba ta z pewnością wesprze nas w doborze akuratnych akcesoriów łazienkowych, także jeśli idzie o zestawy mebli łazienkowych, wskaże nam odpowiednie. Jak by nie było to on będzie w wykafelkowanej wcześniej łazience montował kabinę z prysznicem, względnie wannę a także szafki do łazienki - świetny producent mebli!). Winniśmy zatem zdecydować się na doświadczonego profesjonalistę.


Więcej artykułów

Urządzenie naszej własnej łazienki - jednego najbardziej kłopotliwych pomieszczeń w mieszkaniu

Pojemnik na kosmetyki
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Łazienka jest kategorycznie jednym z najbardziej kłopotliwych pomieszczeń, których urządzenie może generować rzeczywiście dość wiele trudności. Dlaczego? W szczególności przez wzgląd na fakt, że w polskich mieszkaniach łazienki zazwyczaj są małe.


łazienka
Napisał: Internity
Na podstawie danych z: Internity
Najlepiej dowiedzmy się o jego uprzednie realizacje. O ile jednakże jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami większej powierzchniowo toalety, wówczas naprawdę możemy puścić wodze fantazji! Tak jak wyżej napomknęłam, zmieści się duża wanna, kabina prysznicowa, a może nawet wygodna sofa? Całkiem może być miło odpocząć cokolwiek po gorącej kąpieli, poczuć się możemy wtenczas nieomal jak w łaźni rzymskiej. A może zaryzykować panel prysznicowy albo też wannę z hydromasażem? Cokolwiek zbytku w łazience to faktycznie bombowa kwestia. Jest to codzienna szansa na wszechogarniający wypoczynek i błogie odprężenie, co jest niezmiernie istotne w dzisiejszym, zwariowanym świecie.

18-07-11 15:48:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.