Jak urządzić mały przedpokój?

Aranżacja niedużego wnętrza każdorazowo jest wyzwaniem. Chociaż dobrze zaplanowana kompozycja jest w stanie sprawić, że małe mieszkanie będzie miało nawet więcej uroku aniżeli większe mieszkania. Ważne w przypadku niewielkiego mieszkania jest to, by umiejętnie zestawić atuty funckonalne z estetyką.


przedpokój
Napisał: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO
Nie warto kupować dowolnych ozdób i mebli, gdyż wówczas łatwo o zarzucenie całego mieszkania. Wówczas zwyczajnie będzie niezwykle klaustrofobicznie, a tego przecież nie chcesz. Podobne zasady także odnoszą się przedpokoju w niewielkim mieszkaniu. Jak go zaaranżować?

Aranżacja małego mieszkania w niektórych kwestiach rządzi się takimi samymi prawami, jak urządzanie każdego wnętrza - zobacz pomysły na inspirujące aranżacje. W konsekwencji i działanie w ramach wyposażania przedpokoju powinno być częściowo zbliżone. Co to znaczy? Postaraj się, by przedpokój stanowił przedsmak reszty mieszkania. Jeśli Twoje mieszkanie jest urządzone w stylu tradycyjnym, to i przedpokój może być raczej klasyczny.


Wystarczy, że pojawi się w nim parę takich elementów. W końcu to przede wszystkim pokój o znaczeniu praktycznym. Tak dochodzimy do następnego zagadnienia. W Przypadku tego wnętrza ważne jest coś więcej niż ciekawe inspiracje przedpokój powinien wypełniać duża liczbe wymogów a propos użyteczności.

przedpokój
Napisał: Skagerak
Na podstawie danych z: Calvado.pl
Obowiązkowe elementy w przedpokoju to wieszaki, komoda na buty a także zwierciadło. Wieszak, jak i komoda na obuwie przydadzą się tak lokatorom stałym, jak i gościom. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pomaga porządku w dalszej części lokum. Z kolei lustro da możliwość sprawdzenia, jak wyglądasz przed opuszczeniem domu. Co istotne, zwierciadło sprawdzi się wyjątkowo akurat w niewielkim wnętrzu. Wszelkie odbicia doskonale wizualnie rozciągają pokoj. Dorzuć do tego uniwersalne elementy wyposażenia – choćby wieszak połączony z szafką i jasne barwy, a przedpokój nie będzie ani ciasny, ani mało praktyczny.
18-01-17 12:33:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.