W jakim miejscu nabyć szafki do pokoju naszego syna?

Gdy na świat przychodzi dziecko dobrze wiemy, że z małym dzieckiem jest mniejszy kłopot niż z tym dużym. Oczywiście po pierwsze zakochujemy się bezgranicznie w naszym maluszku, jednak z czasem coraz więcej sprawa musimy dziecku organizować. Nadchodzi w końcu moment, w którym dziecko musi mieć swój pokój. Zaaranżowanie pokoju dla pięcioletniego brzdąca nie jest problemem, ale im dziecko starsze tym musimy wybierać niesamowicie uniwersalne rozwiązania. Dlatego też meble dziecięce muszą być uniwersalne, a nie dobrane jak dla dziecka.
kanapa
Napisał: Scott & Elaine van der Chijs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Warto jest poszperać w katalogach salonów z meblami, co znajduje się w ofercie dla nastolatków. Rzeczywistość jest taka, że dziecku ze szkoły podstawowej lepiej kupić meble młodzieżowe. Z jakiego powodu? Otóż na sto procent będą mogły stać w pokoju nawet do liceum i przez taki wybór nie będziemy musieli po dwóch latach wymieniać słodkich mebli, które woleliśmy wybrać do pokoju dziecka. Najlepiej dodatkami pokazać, kto mieszka w danym pokoju. Zakup dodatków jest łatwiejszy i tańszy niż zakup nowych mebli.

Więcej artykułów

Meble LEX – tylko dla odważnych

meble biurowe
Napisał: Dziedzic
Projektanci marki Dziedzic postanowili na nowo stworzyć wykładnię praw meblarskiego designu. Zestaw LEX to najświeższa linia mebli zaprojektowanych po to, by stać na pierwszej linii frontu i godnie reprezentować swoich właścicieli. Zestaw biurowy LEX powstał, by dawać prawo wyrażania własnej siły, duszy, rozumu - własnej osobowości.


Choć kupno dodatków może okazać się czasochłonne, szczególnie, jeśli zależy nam na tym, by dany pokój był naprawdę świetnie urządzony. Poza tym dobrze byłoby, gdy przy wybieraniu dodatków uczestniczy dziecko. Oczywiście może, kiedy ma cztery czy pięć lat to nie będzie najlepszy pomysł, ale kiedy dziecko chodzi do zerówki to warto, żeby samo zdecydowało, które poduszki czy zasłonki chciałoby mieć w swoim pokoju.


Użyteczne rozwiązania do pokoju naszego dziecka

kanapa
Napisał: We Are Social
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gdy mamy mieszkanie w bloku, zazwyczaj, metraż każdego z pomieszczeń nie jest duża. Nie oznacza to jednak, że nie damy rady ciekawie urządzić wszystkich pomieszczeń. Wystarczy odpowiednio podejść do tematu. Jeśli np. mamy urządzić pokój dziecka, albo mamy jeden pokój dla rodzeństwa, wtedy trzeba pomyśleć o jakiś funkcjonalnych meblach. W takich pokojach świetna okaże się kanapa z funkcją spania. Dzięki takiej opcji nie trzeba zagracać pokoju niepotrzebnymi fotelami czy pufami. Jak wiadomo taka kanapa świetnie będzie pasowała też w niewielkich kawalerkach, gdy jeden pokój pełni bardzo wiele funkcji. W obecnych czasach o wiele łatwiej urządzić nawet niewielkie wnętrze w ciekawy i funkcjonalny sposób. W tym miejscu znajdziesz ładne sofy: .
19-06-05 07:37:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.