Tylko jeden klimatyzator a wiele plusów

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie jedynie ma studzić, ale także ładnie reprezentować się, mało kosztować i najkorzystniej, jeśli zarazem może być też urządzeniem grzewczym. Utopia? Nowy model klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt pokazuje, że jest to możliwe. Klimatyzator przenośny czyli tak zwany klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym gospodarstwie domowym.

urządzenia do klimatyzacji od Klima-Top
Napisał: LARS
Potrafi w głównej mierze bardzo dobrze walczyć z gorącem dostającym się do środka mieszkania, a dzięki swej mobilności, może być ustawiany w rozmaitych pomieszczeniach, a w razie konieczności chowany. Chociaż ceny urządzeń mobilnych są mniejsze od stacjonarnych, to pomimo to i tak jest to spory wydatek, zwłaszcza gdy zależy nam na sprzęcie wielozadaniowym.

Więcej artykułów

Klimatyzacja, która będzie oszczędnym rozwiązaniem

Klimatyzacja
Napisał: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Klimatyzatory jeszcze kilka lat temu były postrzegane jako wyraz snobizmu, współcześnie jednak spotkamy je niemal w każdym budynku publicznym. Coraz częściej profesjonalna klimatyzacja trafia także do domów jednorodzinnych. Rozwój nowoczesnych technologii powoduje, że używanie klimatyzacji staje się coraz bardziej oszczędnym rozwiązaniem.


A jednak przytrafiają się chlubne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, nowy model MOBY BLUE 1312. Już sam producent urządzenia jest najlepszym gwarantem najlepszej jakości. Blaupunkt to, albowiem jedna z niewielu marek, które słyną z rewolucyjnej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zadziwia więc połączeniem ze sobą wielu walorów.

Klimatyzator posiadający funkcję grzewczą oraz autorestartu Wbrew pozorom, klimatyzatory (więcej) przenośne rzadko posiadają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich parę – między innym funkcję autorestartu (odnawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) oraz funkcję grzewczą. Ta druga powoduje, że urządzenie jest wielozadaniowe - przydaje się nie wyłącznie latem, ale też w mroźniejsze pory roku. Klimatyzatory Blaupunkt ponadto posiadają właściwości wentylacyjne i suszące powietrze, toteż z sukcesem zastępują mnóstwo urządzeń, na które w domu przeważnie brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowania Klimatyzatory Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja na kółkach oprócz funkcjonalności może posiadać schludny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim fantastyczna jakość wykonania – ekstranowoczesna budowa i dbałość o szczegóły. Użytkownicy cenią także komfortową obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Przy jego zastosowaniu można między innymi osobiście ustawić sobie moc nawiewu powietrza, a również włączyć tryb uśpienia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.