Czy płomyk mógłby pachnieć jak np. cytryna czy też dzieciństwo?

Z pewnością w przeszłości miałeś możliwość spać w domu pod lasem, gdzie słyszalne były za oknem wyjące do księżyca wilki, a odgłos taki był zmieszany z cykadami pasikoników i rechotaniem żab.
Jeśli chcesz powrócić do tych lat oraz wieczorem w swoim domu znowu poczuć pozbawione trosk dziecięce lata, jest coś, co pomoże Ci wrócić do przeszłości.


półka
Napisał: Alishao
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Takim swoistym wehikułem czasu może być produkt pod nazwą Yankee Candle duży słoik, w którym umieszczona jest ta zapachowa świeca sprawia, że można cieszyć się jej aromatem nawet przez kilka dni od momentu jej zapalenia. Potem wystarczyłoby jedynie otulić się cieplutkim kocem oraz zanurzyć się w swoich wspomnieniach. Ta aromatyzowana świeca może posiadać zapach cytrusów, wanilii czy też także bursztynu. Gdy znużeni swoimi myślami w końcu uśniemy, nasz sen z pewnością da nam upragnione ukojenie. Użyty w takich świecach wosk, mógłby posiadać również inne zapachy (witryna w tym temacie), np. miodu, ponieważ może być bardzo nasączony olejkami. Zniewalające umysł aromaty ulatniają się tuż po zapaleniu knota.


noże japońskie
Napisał: Chroma
Na podstawie danych z: http://www.smakprostoty.pl/index/1/36/4/chroma__haiku/id


Produkt stworzony jest z najwyższej jakości elementów, zatem prawdziwego wosku czy też naturalnych ekstraktów. Używając Yankee Candle warto mieć także duże zapałki i gasidło. Tego typu świece - nasz serwis www - proponują dużą efektywność (100-150 godzin świecenia). Świeczka pali się do samego końca, ponieważ obecny w niej knot mógłby zostać ręcznie prostowany. Płomień świeczki jest optymalnie umiejscowiony, zatem może ona radować oko, jak i nos przez wiele romantycznych wieczorów.
Można ją zakupić w wielu marketach, także przez internet. Cena świecy nie jest wysoka, biorąc oczywiście pod uwagę wszystkie przyjemne myśli, jakie dzięki niej pojawią się w naszej wyobraźni.
18-06-23 07:34:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.