Styl skandynawski – najlepszy w kamienicy!

Masz marzenie odnowić swoje M3 w kamienicy? Nie podoba ci się jego teraźniejszy wystrój a nie posiadasz pomysłu, jak zaaranżować wnętrze po remocnie? Jest na to opcja! Rewelacyjnym rozwiązaniem jest styl skandynawski! Czy dobrze wygląda w kamienicy?

meble w stylu skandynawskim
Z jakimi barwami powinniśmy się zaprzyjaźnić? Przede wszystkim z bielą, szarościami i beżami. Dominować mają jasne kolory, lekkość i prostota. Żywą czerwoną cegłę możemy trochę przygasić farbą w odcieniu szarym lub beżowym. Nada to pomieszczeniu delikatności i subtelności.

Czego nie powinno brakować w naszym lokalu w kamienicy? Wielkiej i miękkiej sofy, która jest znakiem rozpoznawczym klimatu skandynawskiego. Poza nią sporo miękkich jaśków oraz wiklinowych koszyków. Nie powinno być krzeseł, optymalniej wyglądać będą pufy, w których będziemy mogli dodatkowo coś przechować.

Zajrzyj do wpisu, który umieściliśmy pod poniższym linkiem oraz czytaj więcej drukowanie etykiet na ten temat, który najwidoczniej Cię zaintrygował. Nie wahaj się!

Inne meble to klasyczne komody i regały. Wszystko w naturalnych odcieniach drewna lub pomalowane bielą. Minimalizm przez duże M. Warto rozglądnąć się także za barwnymi chodnikami, obrusami, pledami. Każdy z tych elementów doda pomieszczeniu charakteru, będzie bardziej przytulnie. Co w oknie? Firanka i zasłonka? Raczej nie.


Więcej artykułów

W jaki sposób wybierać meble do mieszkania albo domu, aby mieć pewność ich wysokiej jakości?

meble
Na podstawie danych z: wajnert.pl
W czasie urządzania mieszkania bądź domu większość osób zwraca uwagę z reguły na kupowane meble. Zazwyczaj ma się dwa wymagania: pragnie się żeby meble były atrakcyjne wizualnie oraz możliwie jak najbardziej wygodne. Jest to podstawowa kwestia. Jak w takim przypadku wybierać najlepsze meble, by zyskać gwarancję zadowolenia? Na które ich cechy warto w szczególności zwrócić uwagę, aby nie wybierać przysłowiowego kota w worku?

mieszkanie w stylu skandynawskim
Napisał: Franc Gardiner
Na podstawie danych z: Franc Gardiner
Styl skandynawski odrzuca tego typu dekoracje, gdyż przez okna (zobacz okna od producenta) ma wpływać do domu dużo światła. W starych domach zazwyczaj są olbrzymie okna, także optymalnie aby dochodziło do pomieszczenia jak najwięcej światła. Czy ten styl pasuje do kamienicy? Jak najbardziej. Zazwyczaj bure, nieodmalowane pomieszczenia, dzięki polepszeniom i jakimś drobiazgom w klimacie skandynawskim nabiorą zupełnie innego charakteru. A czerwona cegła nie będzie już taka czerwona!

Interesujących koncepcji możesz poszukać na stronie:
19-09-06 17:18:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.