W jaki sposób pomysłowo zaaranżować mieszkanie?

Każdy dom powinien posiadać swój styl. Niestety nie wszyscy ludzie mają smykałkę do dekorowania pomieszczeń, dlatego też dość często zdają się na fachowca, żeby ich w tym wyręczył.


Taki profesjonalista powinien mieć skończone wyższe studia na wydziale architektura wnętrz oraz musi znać się na wielu różnych dziedzinach nauki, np.: teologia i psychologia.


Więcej artykułów

Producenci mebli wymyślają coraz bardziej uniwersalne łóżka, tak aby zajmowały jak najmniej przestrzeni

łóżko
Napisał: Zanette
Na podstawie danych z: Zanette
W tej chwili każdy powinien zauważyć to, że ceny domów cały czas rosną i trudno jest kupić interesujący lokal w rozsądnej cenie. Wiadomym jest, iż nie każdego od razu stać na zakup luksusowego domu w willowej dzielnicy ogromnego miasta.


Taki fachowiec musi się poza tym umieć wykazać dobrze rozwiniętym wyczuciem artystycznym, co w efekcie powoduje, że wykonywane przez niego projekty charakteryzują się najwyższą jakością i estetyką. Specjalista który tworzy wystrój (wypróbuj Moskitiery Wrocław) pomieszczeń posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu tego typu projektów i na pewno podsunie niejeden interesujący pomysł. Chodzi oczywiście nie tylko o ułożenie poszczególnych mebli czy też zaoferowanie interesującej kolorystyki, ale również zaprojektowanie odpowiedniego oświetlenia, zatem zaproponowanie różnorodnych lamp przy użyciu najnowocześniejszych technologii.


Przykład cienkiej zasłonki
Napisał: Michael S.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/52477967@N00/365542069/


kominki
Napisał: Christmas w/a K


Bardzo modny w ostatnim czasie jest wystrój (czytaj resztę pod adresem) wnętrza oparty o dużo składników wykonanych z miedzi albo zachowanych w odcieniu miedzianym. Wiedząc o tym architekt wnętrz mógłby zastosować taki styl przy tworzonym przez swoją osobę projekcie. Wyniki końcowe na pewno będą ciekawe. Innym rozwiązaniem jaki mógłby być przez niego zastosowany jest zaprojektowanie wnętrza utrzymanego w miłej romantycznej atmosferze. Taki dom mógłby przypominać np. czerwone kwiaty, przy czym ilość barw, która może zostać zastosowana aż kusi do zastosowania bardziej rozbudowanej palety barw.


Kompozycja wnętrza mogłaby zostać utrzymana w barwach jakiejś wybranej przez osobę zainteresowaną pory roku. Bardzo ciekawe są kolory jesienne, czyli żółty oraz czerwony. Barwy okresu zimowego to naturalnie biały oraz niebieski albo błękitny.
18-10-02 07:18:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.