W jaki sposób można by zatroszczyć się o najwyższą jakość składników wyposażenia kuchni?

Nie ma chyba bardziej denerwującej rzeczy niż przez cały czas kapiący kran w jadalni lub toalecie. Co prawda, w życiu mamy najczęściej o wiele bardziej poważne kłopoty, jednak kapiąca rytmicznie woda każdego może wyprowadzić z równowagi.


meble do kuchni
Napisał: Dakil Auctioneers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Z tego też powodu, powinniśmy wybrać baterię renomowanego producenta, który robi je z najlepszej klasy materiałów.


Ponadto zakupując produkt nie z najniższej półki cenowej, jesteśmy zdecydowani na towar nie jedynie najwyższej jakości, lecz także na utworzone przez znakomitej klasy projektantów produkty. To natomiast oznacza oczywiście niezwykle zachęcający design. Znakomitym przykładem takiego produktu, może zostać bateria zlewozmywakowa Deante, jaka posiada wylewkę w formie odwróconej o sto osiemdziesiąt st. litery "U". Taka bateria wygląda niezwykle estetycznie, gdyż jest pokryta chromem. Co interesujące, wspomniana wylewka ma wyciąganą słuchawkę, co ulepsza zmywanie trudniej dostępnych miejsc w np. dzbankach. Baterię tę montuje się w pionie, ma ona zasięg wylewki wynoszący 220mm, wysokość 415mm, głowicę 35mm.


Więcej artykułów

Słowo wieszak kojarzy nam się zwykle z czymś użytecznym, czy to jednakże prawda?

Wanna
któż oznajmił, że wieszaki muszą być nudne i normalne?


Poprzez całe lata poprzedniej epoki, określenie wieszak kojarzyło się z czymś zwyczajnym i użytecznym. Pomyłka.


Sama spółka istnieje na rynku od przeszło 20 lat, ma więc bogate doświadczenie w produkcji armatury łazienkowej i kuchennej. Jej produkty są równoznacznikiem najlepszej jakości, z tego też powodu mają wieloletnią gwarancję na poprawne działanie. Nie ma to jednak odzwierciedlenia w cenie przedmiotów, ponieważ te są niezwykle atrakcyjne.


Niektóre baterie posiadają również termostat, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które posiadają kłopot z szybkim ustawieniem temperatury wody. Towary takie jak bateria zlewozmywakowa Deante, są dostępne w wielu marketach z wyposażeniem kuchni, lecz można by je naturalnie zakupić także w internecie.
18-02-12 15:24:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.