Jeden klimatyzator – ogromna wygoda

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie wyłącznie ma ochładzać, ale też ładnie wyglądać, niedużo kosztować i najlepiej, jeśli równocześnie może być też urządzeniem grzewczym. Utopia? Najnowszy model klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt udowadnia, że jest to wykonalne.


Kotwy chemiczne
Napisał: www.soudal.pl
Na podstawie danych z: www.soudal.pl
Klimatyzator przenośny czyli tak nazywany klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym domu. Umie w głównej mierze skutecznie wojować z upałem dostającym się do środka mieszkania, a dzięki swej mobilności, może być ustawiany w rozmaitych miejscach, a w razie konieczności może być schowany. Niemniej jednak ceny urządzeń mobilnych są niższe od stacjonarnych, to pomimo to i tak jest to pokaźny wydatek, szczególnie kiedy zależy nam na sprzęcie wielofunkcyjnym.

Niemniej jednak przytrafiaja się chlubne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator - http://uni-lux.eu - mobilny firmy Blaupunkt, nowy model MOBY BLUE 1312. Już sam producent urządzenia jest najlepszym gwarantem najdoskonalszej jakości. Blaupunkt to, albowiem jedna z niewielu marek, które słyną z nowatorskiej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zaskakuje zatem połączeniem ze sobą wielu zalet.

Klimatyzator (www.aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-hyundai) z funkcją ogrzewania i autorestartu
klimatyzator
Napisał: Centrum Klima SA
Na podstawie danych z: Centrum Klima SA
Wbrew pozorom, klimatyzatory przenośne sporadycznie mają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich kilka – na przykład funkcję autorestartu (odnawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) a także funkcję ogrzewania. Ta druga powoduje, że urządzenie jest wielofunkcyjne - przydaje się nie wyłącznie w okresie letnim, lecz również w mroźniejsze pory roku. Klimatyzatory od Klima-Top poza tym posiadają właściwości wentylacyjne i suszące powietrze, zatem z powodzeniem zastępuje bardzo dużo urządzeń, na które w domu w większości przypadków brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowania
Produkt firmy Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja na kółkach oprócz funkcjonalności może mieć estetyczny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim znakomita jakość wykonania – nowatorska budowa i troska o szczegóły. Użytkownicy cenią też wygodną obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Za jego pomocą można m.in. samodzielnie ustawić sobie moc nawiewu powietrza, a także uruchomić tryb uśpienia.

Opłacalna inwestycja
Kiedy klimatyzator oprócz zapewniania chłodu, umie także ogrzewać, zazwyczaj jest w dużej mierze droższy od przeciętnych urządzeń.Jednakże Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej regule. Tu w cenie zwykłego klimatyzatora schładzającego, otrzymujemy, bowiem wysokiej klasy urządzenie wielozadaniowe.


Biorąc pod uwagę wszelkie plusy Moby Blue 1312 można podejrzewać, że wykreuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Kto wie może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być postrzegana, jako bogactwo, a zacznie być po prostu niezbędnym wyposażeniem wnętrz dbającym o komfort życia.
18-06-20 18:16:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.