Jeden klimatyzator – ogromna wygoda

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie wyłącznie ma ochładzać, ale też ładnie wyglądać, niedużo kosztować i najlepiej, jeśli równocześnie może być też urządzeniem grzewczym. Utopia? Najnowszy model klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt udowadnia, że jest to wykonalne.


Kotwy chemiczne
Napisał: www.soudal.pl
Na podstawie danych z: www.soudal.pl
Klimatyzator przenośny czyli tak nazywany klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym domu. Umie w głównej mierze skutecznie wojować z upałem dostającym się do środka mieszkania, a dzięki swej mobilności, może być ustawiany w rozmaitych miejscach, a w razie konieczności może być schowany. Niemniej jednak ceny urządzeń mobilnych są niższe od stacjonarnych, to pomimo to i tak jest to pokaźny wydatek, szczególnie kiedy zależy nam na sprzęcie wielofunkcyjnym.

Niemniej jednak przytrafiaja się chlubne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, nowy model MOBY BLUE 1312. Już sam producent urządzenia jest najlepszym gwarantem najdoskonalszej jakości. Blaupunkt to, albowiem jedna z niewielu marek, które słyną z nowatorskiej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zaskakuje zatem połączeniem ze sobą wielu zalet.

Klimatyzator z funkcją ogrzewania i autorestartu
klimatyzator
Napisał: Centrum Klima SA
Na podstawie danych z: Centrum Klima SA
Wbrew pozorom, klimatyzatory przenośne sporadycznie mają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich kilka – na przykład funkcję autorestartu (odnawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) a także funkcję ogrzewania. Ta druga powoduje, że urządzenie jest wielofunkcyjne - przydaje się nie wyłącznie w okresie letnim, lecz również w mroźniejsze pory roku. Klimatyzatory od Klima-Top poza tym posiadają właściwości wentylacyjne i suszące powietrze, zatem z powodzeniem zastępuje bardzo dużo urządzeń, na które w domu w większości przypadków brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowania
Produkt firmy Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja na kółkach oprócz funkcjonalności może mieć estetyczny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim znakomita jakość wykonania – nowatorska budowa i troska o szczegóły. Użytkownicy cenią też wygodną obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Za jego pomocą można m.in. samodzielnie ustawić sobie moc nawiewu powietrza, a także uruchomić tryb uśpienia.

Opłacalna inwestycja
Kiedy klimatyzator oprócz zapewniania chłodu, umie także ogrzewać, zazwyczaj jest w dużej mierze droższy od przeciętnych urządzeń.Jednakże Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej regule. Tu w cenie zwykłego klimatyzatora schładzającego, otrzymujemy, bowiem wysokiej klasy urządzenie wielozadaniowe.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.