Urządzamy mały salon – co na okna?

Asortyment dostępnych na rynku ozdób okiennych może przyprawić o ból głowy. Ciężkie zasłony, subtelne firany, rolety – na co postawić?


Okienne ozdoby stanowią doskonałe wykończenie wnętrza oraz częstokroć w dużym stopniu oddziałują na jego charakter.
Co więcej mogą wizualnie zwiększyć albo zmniejszyć wnętrze jak też, naturalnie, zadecydować o ilości słonecznego światła wpadającego do pomieszczenia. Delikatne Kolory: biel, beże, szarości powodują, iż nieduże mieszkanie wydaje się bardziej przestronne. Brak zdecydowanych barw wpływa na harmonijny Wystrój pomieszczenia, pozwala uzyskać odczucie ładu jak też porządku. Subtelne dekoracje okienne (złap okazje na Plisy Wrocław) jedynie pogłębiają ten efekt. Mały salon to nie najlepsze miejsce dla ciężkich się zasłon. Zupełnie obciążą one nieduże pomieszczenie oraz pozbawią je lekkości. Alternatywą są lekkie, eteryczne firanki z materiałów takich jak organza, woal albo tiul. Oczywiście, panuje tu dobrze znana reguła powiększania wnętrza za pomocą jasnych odcieni. Biały odcień sprawia, iż ściana "oddala" się od patrzącej nań jednostki. Dzięki temu malutki pokój jest jasny jak też bardziej obszerny aniżeli jest faktycznie. Firanki makarony oraz zasłony powinny być w taki sposób dopasowane, ażeby wpuszczały do pokoju jak najsporzej naturalnego światła.


sposób
Napisał: home&you
Na podstawie danych z: home&you


Niekoniecznie powinniśmy wybrać firany - skorzystaj z promocji na firany makarony - firany makarony - w odcieniu białym – równie dobrze sprawdzi się szarość albo jasny błękit.
Jak to działa? Jasne odcienie sprawiają, że obiekt wydaje się oddalony, przez co całe wnętrze zdaje się bardziej obszerne. Eteryczne, przepuszczające blask tkaniny dekoracyjne staną się prawdziwą ozdobą aranżacji, a jednocześnie nie obciążą niedużego salonu.
18-11-26 07:18:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.