Projektowanie małej kuchni – czyli jak zrobić to ze smakiem

Kuchnia skupia wszystko. Startując od robienia posiłków, poprzez plotki przy kawie, aż po rodzinne biesiady. Miejsca może trochę mało, ale właśnie to pomieszczenie, jako jedno z nielicznych stanowi centrum życia domu. Tutaj są zapachy.

kuchnia, wystrój, wnętrza
Napisał: Franke
Na podstawie danych z: Franke
Dlatego mała kuchnia i jej aranżacja jest bardzo istotna, aby robione dania pachniały jak najintensywniej. Wystarczy trochę różnych koncepcji, aby fajnie i ze smakiem urządzić to małe pomieszczenie. Najistotniejszym sprzętem są meble. W małej kuchni nie posiadamy na nie za sporo miejsca, z tego powodu najlepsze rozwiązanie będzie optymalne. Możemy dać się namówić na meble (zobacz: meble wypoczynkowe) na wymiar, co będzie dobrym wyjściem.

Więcej artykułów

Toalety w obiektach publicznych też powinny być porządnie wyposażone, na szczęście nie brak profesjonalnych elementów

łazienka
Napisał: Lazienkaplus.pl
Na podstawie danych z: Lazienkaplus.pl
Ludzie odwiedzający obiekty publiczne liczą teraz na rzeczywiście dogodne warunki. Wnętrza łazienkowe nie są tu wyjątkiem, one również powinny być niesamowicie skrupulatnie zaplanowane, by zapewnić użytkownikom jak najlepsze warunki.


Tym sposobem unikniemy zostawiania zbędnych kątów, w których zalegać będzie brud, a dzięki odpowiedniej pracy architekta żaden kąt nie zostanie pominięty. Stół nie zawsze jest konieczny, bo przy niewielkiej kuchni je się w salonie. Szafki na przyprawy, czy książki kucharskie nie powinny być schowane. Wszystko na wyciągnięcie ręki, po to by w każdym momencie bez trudności można je zabrać do ręki.

kuchnia, meble
Napisał: PunkToad
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Szukasz bardziej konkretnych koncepcji i opcji na aranżację niewielkiej kuchni? Fajnie będzie spojrzeć yu: - tekst został okraszony oryginalnymi fotografiami gotowych aranżacji.

Dodatki. Nie rezygnujmy z ozdabiania okna. Topowość na rolety była, ale minęła. Nic nie zastąpi maleńkiej firaneczki, która doda naszej niewielkiej kuchni powabu i urokliwości.

To zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? Kliknij odsyłacz do wpisu, a przeczytasz informacje na omawiany wątek, który niewątpliwie Cię zaciekawią.

Czego jeszcze trzeba Twoja niewielkich rozmiarów kuchnia? Sprawdź tutaj:
21-04-28 20:46:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.