Projektowanie małej kuchni – czyli jak zrobić to ze smakiem

Kuchnia skupia wszystko. Startując od robienia posiłków, poprzez plotki przy kawie, aż po rodzinne biesiady. Miejsca może trochę mało, ale właśnie to pomieszczenie, jako jedno z nielicznych stanowi centrum życia domu. Tutaj są zapachy.


kuchnia, wystrój, wnętrza
Napisał: Franke
Na podstawie danych z: Franke
Dlatego mała kuchnia i jej aranżacja jest bardzo istotna, aby robione dania pachniały jak najintensywniej. Wystarczy trochę różnych koncepcji, aby fajnie i ze smakiem urządzić to małe pomieszczenie.
Najistotniejszym sprzętem są meble. W małej kuchni nie posiadamy na nie za sporo miejsca, z tego powodu najlepsze rozwiązanie będzie optymalne. Możemy dać się namówić na meble na wymiar, co będzie dobrym wyjściem.

Tym sposobem unikniemy zostawiania zbędnych kątów, w których zalegać będzie brud, a dzięki odpowiedniej pracy architekta żaden kąt nie zostanie pominięty. Stół nie zawsze jest konieczny, bo przy niewielkiej kuchni je się w salonie. Szafki na przyprawy, czy książki kucharskie nie powinny być schowane. Wszystko na wyciągnięcie ręki, po to by w każdym momencie bez trudności można je zabrać do ręki.


kuchnia, meble
Napisał: PunkToad
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Szukasz bardziej konkretnych koncepcji i opcji na aranżację niewielkiej kuchni? Fajnie będzie spojrzeć yu: - tekst został okraszony oryginalnymi fotografiami gotowych aranżacji.

Dodatki. Nie rezygnujmy z ozdabiania okna. Topowość na rolety była, ale minęła. Nic nie zastąpi maleńkiej firaneczki, która doda naszej niewielkiej kuchni powabu i urokliwości.

Ciekawa wiadomość? Jeżeli tak sądzisz, dodatkowo sprawdź ten odsyłacz - odnajdziesz znacznie więcej w ofercie (https://www.wioleks.pl/oferta/narozniki/), która dotyczy omawianej tutaj kwestii.

Czego jeszcze trzeba Twoja niewielkich rozmiarów kuchnia? Sprawdź tutaj:
19-12-03 07:49:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.