To ciężkie pytanie – jak urządzić własne mieszkanie, znane jest każdemu z nas. Jak tego dokonać? My mamy pomysł!

Jak urządzić swoje cztery kąty, żeby zawsze nam się podobało? Zadanie wydaje się dość karkołomne, ponieważ nie ma chyba takiej metody, aby coś spodobało nam się już „na zawsze”. To także zależy od naszego nastawienia, bo są przecież osoby stateczne, dla których najważniejsza jest stałość i ten sam układ domu przez wiele lat, po innej stronie znajdują się jednakowoż osoby o zupełnie innych zapatrywaniach. Oni pragnęliby zmienić wygląd swojego mieszkania co pewien czas. To właśnie te osoby mają największy z tym problem.


Paryż
Napisał: nosha
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bo jest tak, że każda koncepcja może się kiedyś znudzić, bo przebywając bez przerwy w tym samym pomieszczeniu, odczuwamy znudzenie, którego nie ma możliwości od siebie odsunąć. To tak jak w naszym życiu, przychodzi moment, że chcemy coś koniecznie zmienić, gdyż skoro nie, to oszalejemy. W życiu jednakże o zmiany trudno. Nie jest łatwo pstryknąć palcem i zmienić pracę na lepszą. Tak samo, jak nie układa nam się w związku nie zmienimy go z dnia na dzień. Nie można też nagle zmienić miejsca zamieszkania.


Nie można po prostu w jednej chwili przenieść do innego świata i zacząć zupełnie nowe życie. A jeśli nie można to znaczy, iż zostają nam zmiany, tam gdzie jest to możliwe do spełnienia. Więc rozsądnym wyborem jest nasz dom. To w nim można urządzić tak, jak to preferujemy, odmienić coś, gdy mamy już dość starego układu.
Paryż
Napisał: Soreen D
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
To w końcu nasze miejsce, nikt nam nie powie, jak mamy to zrobić, ponieważ to akurat sami wiemy najlepiej. No tak, ale przychodzi taka chwila, że jesteśmy w kropce, ponieważ wiemy, że pragniemy zmiany, ale nie mamy pomysłu, od czego zacząć?

Najważniejsze to zastanowić się nad tym, co pragniemy w sumie osiągnąć, jaki chcemy rezultat? Pamiętajmy, że wzorowanie się na wszystkich najmodniejszych w danej chwili trendach może nie wyjść nam na dobre. Należy spojrzeć w głąb siebie i pomyśleć, co nam się naprawdę podoba. Lubimy podróżować? To może jakaś ładna fototapeta, przykładowo fototapeta Paryż, albo jakieś zdjęcia oprawione w piękne ramki.

Nasze kolejne artykuły są równie zajmujące, jak ten. Więc najedź na link tutaj (https://dekorianhome.pl/podlogi-drewniane) i oglądaj skrupulatne wiadomości. Namawiamy!

Lubimy jak jest oryginalnie?

Zastanówmy się nad wyjątkowymi kolorami, albo eksperymentujmy z różnymi barwami w jednym pomieszczeniu. Wiadomym jest, że, musimy uważać, ażeby nie zrobić zbędnego „artystycznego” bałaganu. Dla miłośników stolicy Francji - art.widi.pl/235-fototapeta-paryz.html.
22-01-01 07:46:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.