Z czym nie można przesadzać, gdy chodzi o aranżację mieszkania? Na co zwracać uwagę?

Nabywając nowe mieszkanie albo dom nadchodzi ten moment, gdy trzeba zagospodarować jakoś tą sporą, pustą przestrzeń. Jedne osoby to przeraża, innych odwrotnie napędza do działania. Jednak na co uważać, żeby nie popsuć całego efektu i nie stworzyć czegoś, co nie będzie nam odpowiadało?

Na początek trzeba spojrzeć na takie miejsce z boku oraz dostrzec mocne strony, ale też mankamenty. Będziemy wtedy wiedzieli co chcielibyśmy podkreślić, a co wręcz odwrotnie zatuszować. Możemy od razu zrobić plany na początku oraz wyjść z takich pojedynczych pomysłów. Z reguły jest bowiem tak, iż w głowie mamy jakieś pomysły, natomiast musimy je złączyć umiejętnie w jedną całość. To jest zapewne najtrudniejsze, natomiast jeżeli nie przesadzimy z ilością niestandardowych rozwiązań, wtedy możemy uzyskać całkiem dobry efekt.
aranżacja kuchni
Napisał: Milestone Management
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na pewno sporym plusem każdego pomieszczenia jest przestrzeń. Mnogość sprzętów, dodatków, barw nie może nas przytłaczać, gdy znajdujemy się w takim pomieszczeniu. Dlatego nie możemy się zachwycać każdą piękną rzeczą wypatrzoną w sklepie i od razu ją kupować. Dobrze jest podejść do tego tematu ze spokojem oraz nie przesadzać. Kiedy w związku z tym interesuje nas aranżacja wnętrz Warszawa ma wiele sklepów oraz marketów, jakie oferują całkiem sporo sprzętów do mieszkania, jednak zachowajmy trochę zdrowego rozsądku np. pracownia . Nie można zapełniać przestrzeni w domu rzeczami, o które później będziemy się niemal potykać.
aranżacja sypialni
Napisał: George Rex
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Trzeba uważać także na nieumiejętne łączenie stylów. Wybór materiałów, sprzętów, mebli, ozdób jest ogromny z tego powodu użycie zbyt dużej ilości rzeczy może być ryzykowne. Może również spowodować, że wiele z takich rzeczy nie będzie do siebie pasować.


Więcej artykułów

Urządzamy biblioteczkę w wymarzonym domu

Czarne meble z kolekcji Cubby
Napisał: Marbet Style
Na podstawie danych z: Marbet Style
Ogromny dom, w którym znajdą miejsce przeróżne pomieszczenia, to marzenie niejednego z nas. Cudownie byłoby mieć do swojej dyspozycji miejsce,gdzie możemy oglądać tylko telewizję. Takie domowe kino, z wygodnymi siedziskami i ekranem na całą ścianę to pragnienie głównie dzieci. Natomiast nieco dojrzalsi chcą zakątka, gdzie mogliby się zrelaksować i w spokoju oddać ukochanemu hobby- lekturze książek. Czy domowa czytelnie to jedynie pokorne pragnienie?
Zacząć trzeba zatem od koniecznego minimum oraz stopniowo, na spokojnie urządzajmy tą przestrzeń - poznaj szczegóły. W taki sposób będzie czas, ażeby przemyśleć niektóre wybory, a nie podejmować pochopnie decyzji. W taki sposób efekt wyjdzie dokładnie taki jak chcemy.

Warto podczas urządzania mieszkania brać pod uwagę swoje przyzwyczajenia, sposób spędzania czasu, nasze hobby. Jedynie w ten sposób uda nam się stworzyć przestrzeń, jaka będzie w pełni pasowała do nas oraz spełni nasze oczekiwania. Warto wziąć sobie te rady do serca.
22-12-10 08:16:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.