Wiosenna kolekcja kwiatowa do łazienki

naklejki
Napisał: www.coram.pl
Dodatki Flowerlace z nowej kolekcji firmy Sealskin to pomysł na szybką zmianę stylistyki łazienki. Zmianę obok której nie da się przejść obojętnie, ponieważ akcesoria i łazienkowe tekstylia wyróżnia oryginalny wzór kwiatowej koronki.

naklejki
Pierwszy pomysł na zmianę klimatu łazienkowego wnętrza to naklejki na płytki ceramiczne i kabinę natryskową. Do wyboru są formaty: 10x10 cm i 20x20 cm (naklejki na płytki) oraz 70x165 cm (naklejka do dekoracji kabiny).

Kolejna inspirująca propozycja to łazienkowe tekstylia: akrylowy dywanik o wymiarach 60x90 cm, zasłona > http://www.alena-firany.pl/firany-zas/pokoj-dzieciecy/dzieciecy-zaslonki-metrazowe.html (180x200 cm) przygotowana z tkaniny pokrytej poliestrem. Oba – ze względu na dużą powierzchnię i materiał – mają wyrazisty kwiatowy ornament. Więc jeśli uznamy, że dywanik i zasłona w kwiaty to zbyt ozdobny duet do naszej łazienki, możemy wybrać na przykład jednolitą, białą zasłonę i zamocować ją na kwiatowych haczykach z serii Flowerlace.

W ofercie dodatków łazienkowych mamy do wyboru: kubek, mydelniczkę, dozownik na mydło w płynie oraz kubek na szczoteczki do zębów. Akcesoria wykonane z białej, szkliwionej ceramiki zdobione są na 1/3 wysokości wzorem kwiatowej koronki.
naklejki
Uzupełnieniem kolekcji dodatków Flowerlace jest wodoodporna kosmetyczka toaletowa oraz piankowe klapki pod prysznic. Klapki oferowane są w trzech uniwersalnych rozmiarach: 36-37, 38-39, 40-41. Stylistyka obu produktów ściśle nawiązuje do wzoru charakteryzującego całą kolekcję Flowerlace, choć kolory kosmetyczki są negatywowym odbiciem barw pozostałych elementów z kolekcji.

Zaletą dodatków Flowerlace jest przede wszystkim wyrazista stylistyka. Już 2-3 elementy z wzorem kwiatowego ornamentu będą widoczne w łazience. A co
naklejki
najważniejsze – wygląd łazienki możemy zmienić praktycznie w ciągu paru chwil, nie wydając przy tym wszystkich posiadanych oszczędności. Nie czekajmy więc, tylko zaprośmy wiosnę do swojej łazienki. Niedużym kosztem i niewielkim nakładem pracy odmieńmy ją przy pomocy dodatków Flowerlace marki Sealskin.

Dystrybutorem marki Sealskin jest firma Coram Poland. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na stronie internetowej

Anna Kowalewska
Na podstawie danych z: Synergia PR
18-11-24 07:15:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.