Czy drukowanie na materiałach płóciennych to godna wyższej ceny technika?

W czasach fotografii cyfrowej bardzo rzadko porywamy się na wywoływanie fotek, bo mamy je wszystkie zawsze przy sobie – czy to w telefonie, laptopie czy tablecie. Mimo tego bywa, że pojawia się konieczność wywołania fotografii jako upominek lub po to, aby ozdobić nimi ściany w swoim mieszkaniu. Rodzi się wtedy zasadnicze pytanie o to, jaką techniką, na jakim tworzywie i u kogo wywołać zdjęcia? Rozwiązaniem jest druk na płótnie.

Obraz na ścianie
Napisał: http://demur.pl
Na podstawie danych z: http://demur.pl
Drukowanie na materiale płóciennym to dość nowoczesna technika, która wykorzystuje cyfrową technikę fotografiki w połączeniu z dawnymi technikami artystycznymi. Zaawansowane sposoby wskazują drogę do połączenia świata artyzmu ze światem techniki. Druk na płótnie to bez wątpienia metoda oryginalna, przeznaczona dla wymagającego klienta, który oczekuje trochę więcej niż standardowe zdjęcie na papierze fotograficznym.

Drukowanie zdjęć na płótnie to niesztampowy sposób na podkreślenie sentymentalnych zdjęć.

Czy uzyskane tu informacje są ciekawe? Jeśli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (https://ipclean.pl/sprzatanie-biur-we-wroclawiu/), która też bez wątpienia będzie zachęcająca.

Taka ozdoba pasuje się w każdym aranżu i jest idealnym pomysłem na personalizację pomieszczenia w nowobogackim stylu. Obrazy wywołuje się na materiałach płóciennych o szerokości jednego boku wynoszącej nawet półtora metra, dlatego taka technika wydruku może okazać się najlepszym wyborem dla dekoratorów wnętrz.

Fotopłótno
Napisał: tapetenpics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Druk na płótnie wykonywany jest dziś przez coraz liczniejszą ilość firm. Istnieje już aktualnie obszerny wachlarz formatów footobrazów, jakości płótna, na jakim zrobiony będzie wydruk i kolorystyki. Jeśli rozchodzi się o gatunki płócien to jest ich mnóstwo: począwszy od tradycyjnego płótna z bawełny, poprzez płótna galeryjne z warstwą wierzchnią satynową, a skończywszy na matowych malarskim i wielu podobnych. Dzięki temu każdy ma możliwość zindywidualizować swoje zlecenie.

Najchętniej drukuje się obrazy na materiałach z dodatkiem bawełny, które nakłada się na krosno malarskie. Taka metoda zapewnia, że druk na płótnie prezentuje się najbardziej niebanalnie, kolorystyka jest świetnie odwzorowana i rozdzielczość fotografii jest wyjątkowo wysoka. Atrakcyjny, naturalny kolor warstwy zabezpieczającej materiału daje możliwość drukować rzeczywiście wysokiej jakości dzieła w niewielkim nakładzie pieniężnym.
22-01-05 09:36:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.