Internetowa galeria antyków

Ponad 3000 najznakomitszych antyków – od porcelany Rosenthala po oryginalne meble Biedermeiera z XIX to zbiór jakiego nie powstydziłby się żaden antykwariat.
Stylową porcelanę (największy w Polsce zbiór porcelany antycznej), meble, srebra, lampy i zegary, a nawet obrazy i ikony znajdziemy w największym w Polsce internetowym sklepie z antykami www.antyk.net.pl prowadzonym przez Galerię Glorious Antiques.

antyki
Napisał: bratty alli
Wybierając się tu na zakupy każdy klient może skorzystać z pomocy specjalistów zajmujących się urządzaniem wnętrz. Fachową radą służą m.in. dekoratorzy i architekci. Pomocny – zwłaszcza przy wyborze porcelany – będzie też unikalny, przygotowany przez twórców witryny, leksykon oznaczeń na porcelanie tak znanych marek jak Rosenthal, Thomas, Meissen, czy Berlin (więcej pod tym linkiem). Dzięki niemu bez problemu określić można wiek i pochodzenie wybranych eksponatów.

Zakupy na antyk.net.pl ułatwia klarowny, niemal encyklopedyczny, podział kategorii tematycznych. W każdej z nich zaś znajdziemy dziesiątki a czasem setki antyków ze zdjęciem i fachowym opisem. Za każdy z nich – niezależnie od tego czy szukamy filiżanki za kilkanaście złotych czy mebli za kilkanaście tysięcy – zapłacimy kartą kredytową lub przelewem. Sklep akceptuje zresztą wszelkie dostępne formy płatności, a kupione i odpowiednio zapakowane towary dostarcza pocztą bądź kurierem.

Uzupełnieniem bogatych zbiorów galerii jest uruchomiona niedawno giełda antyków pochodzących od osób prywatnych. Pomocną w ich sprzedaży jest zaś oferowana przez antyk.net.pl internetowa wycena on-line, dzięki której każdy może oszacować wartość sprzedawanych przedmiotów.

Sklep antyk.net.pl to także doskonałe miejsce dla osób chcących wywieźć zakupione w naszym kraju antyki poza granice Polski. Klienci mogą liczyć na pomoc w załatwianiu wszelkich formalności wywozowych.

A jeśli ktoś chciałby obejrzeć przedmioty oferowane do sprzedaży "na własne oczy" czy wręcz ich dotknąć może to zrobić osobiście w Galerii Glorious Antiques w Piasecznie koło Warszawy. Wygodniejsze są jednak zakupy w Internecie na www.antyk.net.pl.
Na podstawie danych z: Galeria Glorious Antiques Sp. z o.o.
18-03-21 07:08:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.