Internetowa galeria antyków

Ponad 3000 najznakomitszych antyków – od porcelany Rosenthala po oryginalne meble Biedermeiera z XIX to zbiór jakiego nie powstydziłby się żaden antykwariat.
Stylową porcelanę (największy w Polsce zbiór porcelany antycznej), meble, srebra, lampy i zegary, a nawet obrazy i ikony znajdziemy w największym w Polsce internetowym sklepie z antykami prowadzonym przez Galerię Glorious Antiques.

antyki
Napisał: bratty alli
Wybierając się tu na zakupy każdy klient może skorzystać z pomocy specjalistów zajmujących się urządzaniem wnętrz. Fachową radą służą m.in.

Kliknij tu oraz zobacz szczegóły, które też mówią o analizowanej kwestii. Znajdziesz tam dane, które z pewnością powiększą Twą wiedzę na ten temat.

dekoratorzy i architekci. Pomocny – zwłaszcza przy wyborze porcelany – będzie też unikalny, przygotowany przez twórców witryny, leksykon oznaczeń na porcelanie tak znanych marek jak Rosenthal, Thomas, Meissen, czy Berlin. Dzięki niemu bez problemu określić można wiek i pochodzenie wybranych eksponatów.

Zakupy na ułatwia klarowny, niemal encyklopedyczny, podział kategorii tematycznych. W każdej z nich zaś znajdziemy dziesiątki a czasem setki antyków ze zdjęciem i fachowym opisem. Za każdy z nich – niezależnie od tego czy szukamy filiżanki za kilkanaście złotych czy mebli za kilkanaście tysięcy – zapłacimy kartą kredytową lub przelewem. Sklep akceptuje zresztą wszelkie dostępne formy płatności, a kupione i odpowiednio zapakowane towary dostarcza pocztą bądź kurierem.

Uzupełnieniem bogatych zbiorów galerii jest uruchomiona niedawno giełda antyków pochodzących od osób prywatnych. Pomocną w ich sprzedaży jest zaś oferowana przez internetowa wycena on-line, dzięki której każdy może oszacować wartość sprzedawanych przedmiotów.

Sklep to także doskonałe miejsce dla osób chcących wywieźć zakupione w naszym kraju antyki poza granice Polski. Klienci mogą liczyć na pomoc w załatwianiu wszelkich formalności wywozowych.

A jeśli ktoś chciałby obejrzeć przedmioty oferowane do sprzedaży "na własne oczy" czy wręcz ich dotknąć może to zrobić osobiście w Galerii Glorious Antiques w Piasecznie koło Warszawy.

Wszystkie prezentowane tutaj informacje pod tym odnośnikiem (https://www.dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/Dywany-do-przedszkola-i-szkoly/59) są bardzo interesujące, zatem nie czekaj dłużej, tylko odszukaj więcej wiadomości, które Cię interesują.

Wygodniejsze są jednak zakupy w Internecie na .
Na podstawie danych z: Galeria Glorious Antiques Sp. z o.o.
21-05-02 07:37:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.