Możliwości na uatrakcyjnienie sypialni, czyli innowacyjne pomysły na ściany.

Każdy z nas miał taki moment, że chciał coś zmienić w swojej kuchni lub pokoju. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wymienienie mebli bądź kupienie nowego oświetlenia. Jest jednak takie sposoby, które zadowoli każdego.
Jeśli ściany w waszej kuchni wydają się puste powinno się je uzupełnić.

Więcej artykułów

Koła w ruch

szablony
Napisał: Beckers- Tikkurila Polska
Współcześnie obserwujemy przenikanie się różnych stylów w urządzaniu wnętrz. Jeśli chcemy uniknąć zdecydowanych zmian wystroju lub preferujemy jednolity kolor ścian, możemy nadać im wyrazistość dzięki motywom dekoracyjnym.


mieszkanie - stykówka
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie mówimy obecnie o zdjęciach lub obrazach. Pomysłem tutaj są naklejki do kuchni (szczegóły w podanym źródle). Każdy może znaleźć coś dla siebie na przykład motyw filiżanki lub ciekawy tekst, który będzie nas motywował do upichcenia czegoś na obiad. Naklejki takie są tanie, ponieważ kosztują ok. 25 złotych. Czy znamy inne idee, które jest tak samo tanie, a jednocześnie udekoruje daną ścianę. Naklejki te potrafią się dopasować w każdy typ pokoju, To sprawia, że też nie musimy planować całej aranżacji. Od razu zmienimy nudną przestrzeń w świetnie przyozdobioną. Naklejka ta nie powinna być tylko dekoracją ścian, gdyż bez utrudnienia można je umieści na frontach szafek, lodówkę, czy też każdą płaską powierzchnię. Taką naklejkę możemy zamówić przez Internet. Możemy oglądać cały katalog ciekawie zaprojektowanych naklejek lub zarezerwować wykonanie innej. Jest to sposób na konkretną dekorację w kuchni, a jak zdajemy obie z tego sprawę jest to kluczowe wnętrze dla naszego mieszkania, gdyż spędzamy tam większość czasu.
Są też naklejki do sypialni (przyklejka.pro sprawdź nas), które ożywią nasze wnętrze. Możemy wyszukać taki wzór, który świetnie pasuje do mebli i równocześnie przykuwa wzrok. Idealny konceptem jest naklejka z figurami geometrycznymi, kwiatami lub konkretnym motto. Chociaż sypialnia służy wyciszeniu oraz odpoczynkowi, to nie znaczy, że ściany muszą być nijakie, gdyż jak widać umiejętności aranżacji jest wiele. Napisy nie muszą być w konkretnym języku, a styl również możemy sobie znaleźć.

Jednak masz swoje ulubione motto, możesz je umieścić nad łóżkiem.
Metamorfoza w naszych kuchniach jest niezwykle istotna, gdyż sami możemy poczuć pewne przyozdobienie. Nie musimy wydawać na to ogromnych ilości gotówki, bo jak zaobserwujemy możemy to uczynić po niewielkich kosztach. Jedynie co musimy zrobić towyszukać najbardziej się podobającą z katalogu.
21-09-03 09:54:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.