Sposoby na umieszczenie ławy z drewna pod oknem

Ulubione miejsce rozmów z mojej rodziny? Jasne że kuchnia, w którym stoi ława ze stołem. To tam siedzimy i plotkujemy, jeśli tylko biorę urlop i mam możliwość odwiedzić bliskich.

W trzy robimy sobie w tym czasie jakiejś mega aromatycznej herbaty, sprawdzamy, czy nasi Panowie są poza zasięgiem słuchu i rozpoczynamy długaśne, miłe kobiece spotkanie. Czasem zdarza się, że któraś z nas zakupi coś niesamowicie smacznego albo ma pomysł i upiecze jakieś ciasto. Wtedy najczęściej dłużej rozmawiamy!

Więcej artykułów

Trendy w urządzaniu wnętrz.

wnętrze w stylu retro
Napisał: Emily Burnett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Mówi się, że każda moda po jakimś czasie wraca. W zasadzie, kiedy pooglądamy projekty na przestrzeni kilkunastu lat, potwierdza się ta teza. Dotyczy to nie tylko ubrań, lecz także w urządzaniu mieszkań. W tej chwili króluje styl retro.


kuchnia, wystrój, aranżacja
Napisał: FoodBankCENC.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy spotkałyśmy się by świetować remont kuchni. Moja mama, która ma rewelacyjny gust, postanowiła również odmienić miejscówkę, w której zazwyczaj zasiadamy. Poprzednia ława przy oknie zrobiona była z jasnego drewna. Obecna jest w odcieniu wymienionych kuchennych mebli. Zrobiona z dębu, prezentowałaby się bardzo elegancko, gdyby nie wielobarwne poduchy, które kładziemy na dużej drewnianej ławie zaraz przy oknie.

Dochodzisz do wniosku, że ten artykuł jest pomocny? Jeśli tak, to poznaj jeszcze ten wiarygodny serwis (http://habapolska.pl/zlobek-klub-malucha/place-zabaw/skoki-podskoki/5084/trampolina-ziemna-dla-dzieci-xl) - on również zwróci Twą uwagę.

Są dla nas wygodnym siedziskiem, tym samym totalnie urozmaicają stonowaną kuchenną przestrzeń. Osobiście, kiedy przyjechałam i weszłam pierwszy raz w kuchni po przearanżowaniu mebli i wyremontowaniu zaskoczyła mnie zmiana
.

Wzorzyste tkaniny, z których zrobione są poduszki zamocowane na ławie i taboretach są z tkaniny, która nie chłonie wody – tym sposobem prościej będzie ja zachować w czystości nawet w razie zabrudzenia. No i te barwy, różne wzorki – cudo! W jeden moment żałowałam, że nie mam takiej kuchni w swoim mieszkaniu, a jedynie maleńki aneks. No, trudno!


aranżacja kuchni, wystrój kuchni
Surfowałam w necie jakieś interesujące pomysły. Polecam spojrzeć tutaj: a z pewnością odnajdziecie koncepcję dla siebie!
20-03-10 08:29:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.