Odnawiając kuchnie warto wsiąść pod uwagę białe meble. Z całą pewnością jest to designerskie rozwiązanie.

Odnawiasz kuchnię? Pomyśl nad aranżacją białej kuchni. Przy wyborze białych mebli najlepiej jest nie wybierać tych z płyt laminowanych, tańszych i mniej trwałych. Przymus Łączenia tych tworzyw na krawędziach płyt powoduje, że właśnie tam robi się optymalne miejsce do gromadzenia zabrudzeń.

biały stół i krzesła
Napisał: Johan Hansson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Optymalnym rozwiązaniem są meble z lakierowanego drewna. Lakier zakrywa płytę w całości, co ułatwia czyszczenie frontów. Ponadto da efekt meble przed wilgocią. Wbrew różnym strachom powierzchnia frontów ma błyszczeć – dużo łatwiej z gładkiej nawierzchni zetrzeć zabrudzenia niż z matowej, która będzia łatwiej gromadzić brud.

Więcej artykułów

Jeśli mieszkasz w pobliżu stolicy Małopolski.aktualnie aranżujesz wnętrze swojego domu, bądź pragniesz małej i taniej zmiany – zainwestuj swoje pieniądze w nieskomplikowane elementy meblowe

meble w pokoju
Napisał: FuFu Wolf
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
System gospodarczy mabli w Polsce zdobywa swoje apogeum. Ujawnia się mnóstwo możliwości. Na sprzedaż wchodzą ciągle nowe wytwórstwa. Dziś, którekolwiek wnętrze, to nie wyłącznie zespół podstawowych elementów meblowych i akcesoriów. Potencjalni konsumenci sklepów meblowych mogą dobierania nabytki bez końca, według własnych upodobań. W pobliżu Krakowa funkcjonuje, albo startuje mnóstwo punktów sprzedaży z wyposażeniem kreacji wnętrz w domu.


Dla pragnących ożywienia i elegancji w kuchni – cudownie prezentować się będzie czarny blat. Taki blat to z pewnością wielkie trudność dla każdej pani domu! Czerń jest bowiem totalnie wymagająca – widać na niej plamy i rysy. Optymalnie więc dobrać tworzywo trwały i prosty w oczyszczaniu.

Gdy zaciekawił Cię przedstawiony temat, odwiedź serwis zaparowane okna w domu, gdzie znajdziesz dodatkowe info. Poszerz swoją wiedzę!

Obecnie często wykonywane są blaty z złączenia – lekkie i mniej kosztowne niż naturalny kamień, nie wymagające impregnacji.

Ciekawe aranżacje takich kuchni zobaczyłam tu:

aranżacja kuchni, białe meble kuchenne
Napisał: Brent Eckley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z powodu nieprzepuszczania wody, nie będą stale brudne (np. kawa, wino). Duża oferta sklepów pokazuje opcje wyboru spośród wielu koncepcji tylko w samej palecie czerni, np. całkiem czarnych, przez pochlapane (bardziej praktyczne), blaty z brokatowymi cząsteczkami.
21-05-22 08:30:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.