Podróże małe i duże…

Kto nie lubi zwiedzać świata? No dobra, jest kilka specyficznych przypadków koleżanek, które są kanapowcami i przeraża je wizja żadnych wyjazdów. Sama jednak lubię podróże małe i duże. A moja mama urządziła sobie dom w klimacie podróżniczym.


Podróże
Napisał: Roman Boed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zadajecie sobie pytanie, w jaki sposób uzyskała taki efekt? Stawiała na rzeczy podróżnicze w pokoju. Z każdej dalszej, albo niedalekiej wycieczki zabiera do mieszkania klimatyczne przedmioty, którymi zdobi dom. Wyczulona jest tylko na kwestię, żeby nie były to przedmioty, których nie można przewozić za granicę - więcej wskazówek.

Wakazyjna podróż z tego roku, do Grecji jest utrwalona cudownym balkonem w klimacie śródziemnomorskim i kilkoma fajnymi drobiazgami w salonie – m.in. piękną rzeźbą z piaskowca i obrazem z morskim pejzażem. Wycieczka na mazury i polskie morze to znowu kilkanaście drewnianych żeglarskich drobiazgów, które są przywieszone we wnętrzach salonu, sypialni rodziców i przedpokoju.

Śliczne wazony zapełnione morskim piaskiem i muszelkami znalezionymi na brzegu morza, kompozycja z rybackiej sieci zawieszona na ścianie i ster okrętowy przypominają nam jedne z najdłuższych wakacji, które spędziliśmy razem. Poszukiwania opcji do takiego wykonania pomieszczeń rozpoczęłyśmy w Internecie. Podpatrzyłyśmy z mamą to i owo, nastepnie aranżując ciekawe pomysły internautów do naszych potrzeb.

Kliknij ten link i sprawdź tu rozdzielacz do podłogówki analogiczne informacje na opisywany temat - one na pewno Cię zainteresują, zatem nie zwlekaj zbyt długo:)Tym sposobem zaaranżowałyśmy piękny, przytulny dom, który przypomina nam wakacyjne klimaty. Najciekawsze pomysły odnalazłyśmy na poniższej stronie którą serdecznie polecam.
22-09-22 07:58:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.