Piękno i nowoczesność w Twoim domu

Stiuk Perłowy Magnat Style
Napisał: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie danych z: FFiL Śnieżka SA
Wiosna to czas wielkich zmian. Kiedy po zimie wszystko budzi się do życia, mamy ochotę na coś nowego i wyjątkowego. Odpowiadając na te potrzeby, Magnat przygotował specjalną propozycję dla osób ceniących piękno, elegancję i nowoczesność. Kolekcja Magnat Style wzbogaciła się o kolejny System Dekoracyjny – Stiuk Perłowy.

Stiuk Perłowy Magnat Style to cienkowarstwowa masa akrylowa (https://bolix.pl/pl/produkt/bolix-az/26) z dodatkiem perłowych wypełniaczy, przeznaczona do zdobienia ścian wewnętrznych. Umożliwia on tworzenie oryginalnych aranżacji, dodających wnętrzu indywidualnego charakteru. Powłoki o szlachetnym, perłowym połysku nadają dekorowanym powierzchniom niepowtarzalny styl. Powstałe na powłoce refleksy zmieniają się w zależności od kąta padania światła, sprawiając, że w pomieszczeniu panuje aura magicznego piękna. A wszystko to w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz.

Stiuk Perłowy Magnat Style
Napisał: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie danych z: FFiL Śnieżka SA
Magnat zadbał również o zróżnicowane gusta i indywidualne potrzeby każdego, kto chce wzbogacić swoje mieszkanie odrobiną wysublimowanego piękna.

Jeżeli po przestudiowaniu publikowanego tekstu będziesz pragnął poszerzyć informacje na omawiany temat, to pomocne omówienie (https://poduszkowcy.pl/biale-poduszki-dekoracyjne) niesłychanie Ci pomoże - chodź i zobacz!

Produkt występuje w 16 wersjach kolorystycznych, dając możliwość wyboru koloru najbardziej zgodnego ze stylem panującym w mieszkaniu.

Stiuk Perłowy Magnat Style to połączenie estetyki z nowoczesnym designem. Wnosi do wnętrza równowagę i komfort. Pozwala stworzyć swój własny, niepowtarzalny świat i poczuć się w nim naprawdę wyjątkowo…
Na podstawie danych z: RedPen.pl
Napisał: Melania Wojas
18-11-08 07:15:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.