Jakie materiały użyć w aranżacji wnętrz, by było ono funkcjonalne?

Gdy jakieś pół roku temu wreszcie poszedłem na swoje, to znaczy do niewielkiego mieszkania w Warszawie, bardzo dobrze orientowałem się, że i tak czeka mnie dużo roboty. W końcu nawet nieduże mieszkanie to konieczność spędzenia wielu godzin na aranżowaniu. Pewnie nie muszę pisać, że i tak ta gra jest warta świeczki? Według mnie aranżacja mieszkania to podstawa, dużo zależy od tego, jak urządzimy chociażby własną kuchnię. Nie można ukrywać, iż w rachubę wchodzą znaczne pieniądze. W jaki sposób w takim razie zabrać się za urządzenie własnego mieszkanka?
Kuchnia
Napisał: RBerteig
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Cóż, ważne jest choćby to, aby zakupić gustowne meble, nie jakiś kicz. Moim zdaniem ludzie w naszym kraju powinni dużo chętniej wracać do okresu międzywojennego. Przecież bardzo często trochę bardziej klasyczne szafki albo fotele są w stanie sprawić, że całe nasze mieszkanie będzie niesamowicie wyglądało. Wcale nie przesadzam - jeśli oglądasz się za fajnym stylem, raczej nie ma czegoś ciekawszego, niż właśnie styl międzywojenny. No przynajmniej meble w tym czasie były niezwykłe. Choć zdaję sobie sprawę, że nie we wszystkich przypadkach tak było.

Więcej artykułów

Wykorzystaj żarówki LED w swoim domu i ciesz się bardzo efektownym a także ekologicznym oświetleniem wnętrz

led
Napisał: Nathan Duprey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W ostatnich latach bardzo popularne stało się oświetlenie ledowe. Dzięki nowym technologiom możemy pięknie a także ekologicznie oświetlać własne mieszkanie, ogród i podjazd lub powierzchnie handlowe.


Trzeba także zadbać o podłogi. Znowu całkowicie subiektywny komentarz - strzałem w dziesiątkę, czymś bez dwóch zdań niezawodnym, jest bez dwóch zdań sklejka. Jednak to nie może być typowa sklejka - to powinna być sklejka antypoślizgowa (link do strony)! Pewnie trochę droższa, aniżeli typowa, ale sporo bardziej solidna! Zwłaszcza to mieszkanie, w którym są dzieci powinno mieć porządne podłogi antypoślizgowe. Myślę, iż już chyba wszystko jasne.

To może jeszcze napiszę odrobinę na temat odnośnie oświetlenia. Zatem trzeba umiejętnie oświetlić swój dom. W szczególności salon, choć nie tylko. Moim zdaniem dobre jest na ten przykład oświetlenie LED. Najczęściej oświetlenie LED powoduje, że wnętrza domu są ładniejsze. Już nie wspominając o bardzo korzystnym rachunku za energię. Możesz mieć pewność, że będzie on dużo niższy. Zatem: urządź własne mieszkanko w gustownym stylu, bo w końcu zdecydowanie nie chciałbyś potem robić remontu. Miej to na większej uwadze.
22-08-12 08:02:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.