Baterie Oras Cubista

baterie
Napisał: ORAS
Wrażenie, jakie robi na nas pomieszczenie, do którego wchodzimy zależy w głównej mierze od efektownych szczegółów przyciągających naszą uwagę.

Do takich wysmakowanych wnętrzarskich akcentów niewątpliwie należeć będą baterie z nowej kolekcji Oras Cubista, które od kwietnia mogą uatrakcyjniać naszą łazienkę i kuchnię.

Kolekcja Oras Cubista

Swoim wzornictwem i nazwą nawiązuje do nurtu malarskiego stworzonego przez Pabla Picassa i Georges Braque'a. Projektantka Kirsi Svärd z ED Design, wzorując się na głównych założeniach kubizmu zaprojektowała dla firmy Oras linię armatury, która dzięki prostym i eleganckim kształtom nada styl każdemu wnętrzu...

Geometryczne inspiracje w łazience

W ramach kolekcji Cubista, firma Oras przygotowała kompletny wachlarz produktów, które odpowiedzą na każde zapotrzebowanie. W grupie baterii umywalkowych, producent oferuje dwa modele przystosowane do montażu bezpośrednio na umywalce (nr 2804 i 2805 – z długą wlewką). Dodatkowo, w ofercie znajduje się model o numerze 2801, bateria nablatowa, przystosowana do popularnych umywalek stojących na blacie. Wszystkie baterie umywalkowe Oras Cubista występują w wersjach z dodatkową rączką natrysku Bidetta. Dzięki swej funkcjonalności pozwala zastąpić nam bidet, a także ułatwia czynności gospodarcze, np. z łatwością i bez zbędnego wysiłku napełnimy wiadro z mopem, lub opłuczemy zabłocone kalosze.

Czym była by łazienka bez prysznica lub wanny wyposażonej w atrakcyjną baterię? W odpowiedzi na to, w kolekcji Oras Cubista znalazły się produkty w komfortowy sposób łączące wygodę i styl. Bateria natryskowa (nr 2870U) i wannowo-natryskowa (nr 2875U) wyposażone zostały w szybko reagujący termostat utrzymujący temperaturę wody dokładnie na wybranym przez użytkownika poziomie. Baterie - zapoznaj się z ofertą bateria niklowo kadmowa - hybryd.com.pl/pl/informacje/baterie/niklowo-kadmowe_nicd_ht/ - natryskowa i wannowo- natryskowa mogą być łączone z dowolnym zestawem natryskowym Oras. W kolekcji znaleźć można również termostatyczne baterie wannowo-natryskowe do montażu podtynkowego. Ostatnim produktem zamykającym wachlarz baterii łazienkowych jest bateria bidetowa (nr 2818).

... w kuchni

Oras Cubista to również propozycja do wykorzystania w kuchni. Odważny łuk baterii (nr 2838F) zaprojektowanej przez Kirsi Svärd tworzy ciekawy efekt wizualny. Dzięki takiej konstrukcji bateria jest dużo wyższa niż przeciętne – co daje większy komfort użytkowania (pozwala na łatwe mycie nawet największych garnków). Bateria kuchenna występuje również w wersji z automatycznym przyłączem do zmywarki (nr 2839F), zapewniającym bezpieczeństwo i komfort. Oprócz tego baterie kuchenne zawierają elastyczne przewody łączące SofPex, ułatwiające ich instalację.

Kolekcja Oras Cubista jest w sprzedaży od marca, cenowo plasując się w średnim segmencie baterii Oras (porównywalne z popularną linią Oras Vienda)
Na podstawie danych z: Oras Olesno Sp. z o.o.
18-09-21 07:12:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.