Nowa nagroda PAYBACK - „Akcja renowacja”

plakat
Napisał: Program PAYBACK
Na podstawie danych z: Program PAYBACK
„Akcja Renowacja” to kolejna Nagroda Jedyna w Swoim Rodzaju w Programie Bonusowym PAYBACK skierowana do zarejestrowanych uczestników. W ramach akcji, która rusza 27 maja, można wygrać renowację mieszkania o wartości 50 000 złotych i sesję zdjęciową odnowionego wnętrza. PAYBACK przygotował również nagrody dla swoich fanów na Facebooku.

Spośród uczestników Programu, którzy w dniach od 27 maja do 10 czerwca wejdą na stronę i wymienią 499 punktów na los, PAYBACK wylosuje szczęśliwą osobę, która otrzyma Nagrodę Jedyną w Swoim Rodzaju. Jest nią renowacja mieszkania o wartości 50 000 złotych. W zabawie mogą wziąć udział tylko osoby, które zarejestrują lub posiadają już zarejestrowaną kartę PAYBACK.

Praktyczne meble i eleganckie akcesoria do odmienionego wnętrza zapewnia między innymi partner Programu – firma Jysk. Magazyn wnętrzarski Cztery Kąty jest patronem medialnym akcji. Jesienią na jego łamach PAYBACK opublikuje sesję zdjęciową odnowionego wnętrza. Efekt Akcji Renowacja będzie można podziwiać też na stronie Programu .

Jednocześnie, fani Programu PAYBACK na Facebooku będą mogli wygrać nagrody dodatkowe: 10 półrocznych prenumerat magazynu Cztery Kąty, 5 wkrętarek Bosch oraz 5 zestawów narzędzi Famex. Wszystko bardzo przydatne przy renowacjach mieszkania.

Szczegółowe informacje na temat Akcji Renowacja dostępne są od 27 maja na stronie .
Na podstawie danych z: Payback
Napisał: Magdalena Grabala
19-12-07 07:13:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.