Niby jak uatrakcyjnić własne mieszkanie?

Całkowicie puste ściany są w sumie dosyć smutnym widokiem. A wcale nie jest powiedziane, że to pisze człowiek, który ma fioła na punkcie aranżowania wnętrz. No wiadomo: bardzo często zwłaszcza panie urządzają wnętrza swojego domostwa tak, iż najzwyczajniej w świecie kupują bardzo dużo niepotrzebnych bibelotów, w przeważającej większości tanich akcesoriów, które niby są całkiem fajne, ale co z tego, jeżeli niemal zawsze jako już całość nie pasują do siebie?
obraz nowoczesny
Napisał: Villa Glass Studio
Na podstawie danych z: Villa Glass Studio
Zatem kiedy będziemy urządzali wnętrza własnego domostwa nie przesadzajmy za bardzo z tymi ozdobami, bo co za dużo to niezdrowo, ale tak czy siak nigdy sytuacja nie jest taka, że akurat ściany powinny być w zupełności bez ozdób. I nawet miłośnicy tzw. minimalizmu powinni spamiętać owe słowa.


Więcej artykułów

Jakie materiały użyć w aranżacji wnętrz, by było ono funkcjonalne?

Sklejka
Napisał: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gdy przed kilkoma miesiącami nareszcie poszedłem na swoje, to znaczy do małego mieszkania w Katowicach, doskonale wiedziałem, że tak czy siak czeka mnie dużo pracy. Przecież nawet niewielkie lokum to konieczność spędzenia niezliczonej ilości godzin na aranżowaniu. Zapewne nie powinienem pisać, że i tak gra jest warta świeczki? Moim zdaniem aranżacja mieszkania to ważna sprawa, sporo zależy od tego, w jaki sposób urządzimy choćby własną kuchnię. Nie ukrywajmy, iż w rachubę wchodzą znaczne pieniądze. W jaki sposób w takim razie zabrać się za urządzanie własnego mieszkanka?


Miłymi ozdobami ściennymi są reprodukcje obrazów - w ogóle to świetne, iż mamy okazję umieścić na ścianie obrazy, które naturalnie nie są oryginałami oraz falsyfikatami, lecz jednak są piękne, sprawiające, że dalibyśmy radę spowodować, iż w akurat naszym domu będzie wiele kultury. A należy wiedzieć, iż przynajmniej niektóre reprodukcje są genialne. Kiedy nieco ponadstandardowo wprawiony człowiek, ale żaden tam koneser spogląda na nie, widzi coś niezwykłego. To tak w ogóle zastanawiające czy faktycznie owe malunki, w zupełności nieznane, są sporo gorszej jakości, niźli dzieła uznanych malarzy. A gdy czytamy o zawrotnych sumach jakie ktoś dał za arcydzieła chociażby flamandzkich artystów, nierzadko możemy praktycznie osłupieć.

Po przeczytaniu naszego tekstu nęci Cię, żeby napisać na naszej witrynie małe komentarze na nasz temat (https://www.gsmeble.pl/przedpokoj)? Nie zwlekaj! Każda ocena jest dla nas ważna.

W grę wchodzą wielkie sumy! Pewnie osobiście takiej góry kasy to raczej nie posiadamy.

obraz abstrakcyjny
Napisał: Coram Polska
Na podstawie danych z: Coram Polska
Jednakowoż nie szkodzi, bo chociaż wydruki artystyczne oczywiście nie posiadają większej wartości materialnej, to jednak bardzo często są aż tak piękne, że jeżeli będziemy każdego dnia spoglądali na własną ścianę, będziemy obcowali z prawdziwą sztuką. Rzeczywistość jest taka, iż tylko persona, która nie ma wcale duszy powie, że obrazy we własnym domu są w zupełności kiepskim pomysłem. Doceńmy prawdziwą sztukę, ponieważ sztuka sprawia, że tak jakby stajemy się wspanialszymi osobnikami.
22-05-27 07:03:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.