Rewolucyjny model fotela biurowego

Coraz więcej osób pracuje dziś przy biurku przed komputerem. Skutki niewłaściwego wielogodzinnego siedzenia znane są powszechnie.

To nie tylko bóle pleców czy głowy, ale także związane z nimi trudności z zasypianiem. Ceniona na rynku mebli biurowych firma SITAG opracowała nowy rewolucyjny model fotela. WAVE zapewniając pełną dynamikę siedzenia poprzez automatyczne dostosowanie się do swojego użytkownika, odciąża mięśnie pleców, ud i bioder.

fotele biurowe
Napisał: SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o.


Nowe siedzisko firmy SITAG to rewolucja w sposobie i estetyce siedzenia. Innowacyjny fotel czyta nasze ciało, rozumie potrzeby, ale równocześnie podpowiada nam jak siedzieć. WAVE inteligentnie dopasowuje się do sylwetki i ruchów użytkownika. Automatycznie pilnuje także utrzymania odpowiedniej postawy podczas wielogodzinnego siedzenia.

fotele biurowe
Dzięki innowacyjnemu systemowi SITAG SPRING - MOTION, powierzchnia siedziska dostosowuje się do każdej zmiany pozycji ciała użytkownika. Bez konieczności najmniejszej regulacji następuje odciążenie ud, miednicy i bioder nawet podczas wielogodzinnego siedzenia. Fotel (https://domartstyl.com/pl/fotel-maya/) WAVE działa jak indywidualny trener wymuszający na użytkowniku przyjęcie właściwej postawy.

WAVE dba także o mocny kręgosłup. Elastyczność oparcia osiągnięta dzięki systemowi SITAG FLOW – TEC pozwala na dostosowanie fotela do nacisku pleców i ruchów górnej części tułowia bez konieczności jakichkolwiek ustawień. Mięśnie pleców pozostają cały czas podparte i wzmocnione przy zachowaniu całkowitej swobody i dynamiki siedzenia. W każdej pozycji ażurowe żebra zapewniają właściwe podparcie dla kręgosłupa. Fotel - (kliknij: http://www.mti-furninova.pl/kategoria/fotele/) podąża za ruchami użytkownika, wywołując uczucie unoszenia przez niewidzialne ręce.

WAVE to oryginalność połączona z odrobiną klasyki. Forma fotela przewiduje dwa warianty oparcia: z ażurowymi elementami podkreślającymi oryginalny design, oraz z pełnym oparciem dla tradycjonalistów. Innowacyjna forma i najwyższa jakość produktu zostały już uhonorowane prestiżową nagrodą Red Dot Design Award - winner 2009, jednego z najważniejszych konkursów wzorniczych na świecie.

SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o.

Ewa Dobosiewicz
Na podstawie danych z: Dobcom
18-10-08 07:13:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.