W jaki sposób można urządzić w ciekawym stylu swój salon?

Raduję się, że w ostatnich latach coraz większa ilość Polaków zwraca należytą uwagę na wszelkie kwestie dot. stylu własnego domu. A co najbardziej znaczące, generalizując nasze domy nie rażą kiczem jak niegdyś. Główna przyczyna owego stanu rzeczy jest oczywista - mamy okazję kupić najróżniejsze meble, jeśli będziemy mieć pragnienie, równie dobrze możemy sprowadzić do własnego salonu meble z Etiopii, Tajlandii czy Nowej Zelandii. Polecam takie nieco mniej popularne kraje - gwarantują one niezwykłe walory!
Skórzany, stylowy fotel
Napisał: Boa-Franc
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Meble z egzotycznych krajów, naturalnie nie zawsze, gwarantują fantastyczną jakość. W szczególności godne zainteresowania są te mebelki, które są wytwarzane ręcznie. Pewnie nie muszę pisać, że piszemy o względnie drogich produktach... Jednakże moim zdaniem - bez dwóch zdań warto. Żywię wielką nadzieję, iż ciągle będzie powiększała się nasza świadomość. Czyli nasze domy będą pełne wspaniałych mebli, które porażają swoim wyglądem. Wcale nie przesadzam, często meble (zobacz więcej opinii na ten temat) są praktycznie dziełem sztuki. Koneserzy z całą pewnością wiedzą o czym piszę.

Więcej artykułów

Propozycje, jakie zapewnia design w naszym kraju

Napisał: decor8
Patrząc mnogość pomysłów firm dekoratorskich i innowacyjnych designerów meblowych, należy przyznać, że obecny design meble dostępne na rynku zawdzięczają wzorcom czerpanym z innych kultur. Wcielanie w życie nowoczesnych, często fantazyjnych koncepcji nowoczesnych designerów i twórców mebli wykracza ponad najśmielsze fantazje ich poprzedników. Wybór jest niczym nieograniczony, a następne oferty pojawiają się z ogromną częstotliwością.


No dobrze, ale co trzeba przede wszystkim wiedzieć na temat mebli do swojego salonu? Fakty są takie, że niezmiernie ważne jest to by w żadnym razie nie kupować tych mebli, które są słabe pod względem kolorystyki. Czyli lepszym pomysłem są meble stylowe (zobacz na w nieco bardziej optymistycznych kolorach. Może w Grecji nie ma to wielkiego znaczenia, lecz jeśli zamieszkujemy Polskę, to musimy zwracać uwagę na to, aby nie kupować tak jakby "depresyjnych" mebli. A więc wszelkiego rodzaju czerń jest w zupełności nie na miejscu. No tak uważam - zgadzasz się ze mną?

Należy także zwracać odpowiednią uwagę na to by nasze meble meble anir nie zagradzały calutkiego salonu. Ja zdaję sobie sprawę, iż bardzo często nasze salony do wielkich nie należą, lecz tak czy siak trzeba jakoś to wszystko ogarnąć. A więc najbardziej wskazanym wyjściem są meble na wymiar. Osobiście takowe preferuję - myślę, że to właśnie dzięki temu salon w moim domu gustownie się prezentuje. A więc: pragniesz, aby faktycznie Twój salon ładnie wyglądał? Musisz więc jeszcze raz zapoznać się z tekstem, a potem wcielić moje rady w życie. To nic skomplikowanego.
20-02-28 07:11:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.